Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości strzykawki jednorazowe firmy Becton Dickinson

Jednorazowe strzykawki firmy Becton Dickinson z linii Discardit to wysokiej jakości produkty medyczne. Z przeznaczeniem dla profesjonalnego personelu medycznego. Głównie stosowane wraz z igłami w iniekcjach skórnych, podskórnych i dożylnych. Strzykawki są sterylne, jednorazowego użytku. Strzykawki wytworzone z przezroczystego tworzywa umożliwiają lepszą obserwację zawartości cylindra.

Strzykawka jednorazowa posiada specjalny pierścień zabezpieczający wycofywaniu się tłoka. Ponadto konstrukcja strzykawki umożliwia aplikację zawartości, w bardzo szybki i precyzyjny sposób, wystarczy niewielki nacisk tłoka. Produkty posiadają ergonomiczny kształt, dzięki temu bardzo dobrze dopasowują się do każdej dłoni, zapewniając wygodę. Możliwość obsługiwania strzykawki przy użyciu jednej ręki.

Strzykawki BD, wyposażone w końcówkę luer lock, dopasowującą się do większości igieł na rynku. Strzykawki z czytelną podziałką, dostępne w kilku rozmiarach. Prezentowany produkt w rozmiarze 5 ml, do jednokrotnego zastosowania. W ofercie naszego sklepu internteowego posiadamy bardzo bogaty asortyment przeznaczony do iniekcji skórnych, prosimy o zapoznanie się z naszą stroną i zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawki przeznaczone do iniekcji skórnych
- dla profesjonalnego zastosowania
- z przezroczystego tworzywa
- z niewielkim naciskiem tłoka
- wygodne w użytkowaniu
- pakowane pojedynczo
- długi termin przydatności
- przezroczysty cylinder z czytelną podziałką
- szeroki wybór produktu w kilku rozmiarach
- wykonane zgodnie ze standardami unijnymi

Napisz opinię
2017-07-05 10:27:13 - 

Strzykawki są szczelne i całkiem wytrzymałe