Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości strzykawki jednorazowe

Jednorazowa strzykawka o pojemności 10 ml, znanej na rynku firmy BD Discardit przeznaczona dla środowiska medycznego, powszechnie wykorzystywana w szpitalach, przychodniach, gabinetach medycznych, medycyny estetycznej itp. To produkt wysokiej klasy, przebadany i testowany medycznie spełniający wszystkie wymogi Unijne w zakresie bezpieczeństwa. 

Strzykawka dwuczęściowa składająca się z cylindra i tłoku, wytworzona została z trwałego przezroczystego materiału. Przezroczysty cylinder pozwala na obserwację płynów znajdujących się w środku. Specjalistyczna konstrukcja zapobiega przypadkowemu cofaniu się tłoka. Strzykawka bardzo wygodna w obsłudze, wystarczy lekki nacisk tłoka, możliwa obsługa jedną ręką.

Strzykawka jednorazowa posiada końcówkę luer lock, kompatybilna ze standardowymi igłami medycznymi. Produkt został wyposażony w czytelną skalę umożliwiającą odmierzenie pożądanej dawki płynu. Strzykawki dostępne w kilku rozmiarach, w korzystnej ofercie rynkowej. W naszym sklepie posiadamy również inny asortyment medyczny przeznaczony do iniekcji skórnych. Zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawki jednorazowego użytku
- z długim terminem przydatności
- przeznaczone dla iniekcji skórnych
- dla personelu medycznego
- dwuczęściowa (cylinder i tłok)
- przezroczysta konstrukcja
- ergonomiczna budowa zapewnia trzymanie strzykawki w jednej ręce
- przebadana i testowana medycznie
- występują w kilku rozmiarach
- w bardzo dobrej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-07-05 10:27:32 - 

W tak niskiej cenie sklep oferuje produkt dobrej jakości