Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości strzykawki jednorazowe, kompatybilne z większością standardowych igieł na rynku

Strzykawka do jednorazowego użytku cenionej na rynku medycznym firmy BD o pojemności 20 ml. Strzykawki są produktami medycznymi przeznaczonymi do wykonywania iniekcji podskórnych oraz domięśniowych. Strzykawki firmy BD, to jakościowe produkty, przebadane medycznie, przechodzące szereg testów klinicznych, to czyni je jeszcze bardziej bezpiecznymi. Spełniają medyczne wymogi Unijne.

Strzykawki wykonane są z nietoksycznych, niepirogennych materiałów, sterylnie pakowane, pojedynczo. Posiadają przezroczystą konstrukcję, z wyraźną i czytelną podziałką, która ułatwia prawidłowe odmierzenie cieczy. Strzykawki zostały podwójnie uszczelnione poprzez zastosowanie pierścienia na lateksowym korku, mieszczącym się na szczycie tłoka, to sprawia, że są bardzo szczelne i nie przeciekają.

Strzykawki jednorazowe BD, zapewniają łatwą i przyjemną pracę, wystarczy lekki nacisk, aby dokładnie zaaplikować np. ciecz np. lek. Produkty są bardzo lekkie, można obsługiwać je jedną dłonią, to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla personelu medycznego. W naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy kilka rozmiarów tego samego asortymentu medycznego. Prosimy o zapoznanie się ze stroną sklepu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla zastosowania w szpitalach, gabinetach medycyny estetycznej, itp.
- do iniekcji podskórnych i dożylnych
- solidne wykonanie
- wygodny lekki nacisk tłoka
- bardzo szczelne 
- komfortowe w codziennej pracy
- możliwa obsługa jedną reką
- przezroczysty cylinder z podziałką
- z długim terminem przydatności
- spełniają wymagania Unijne w zakresie medycznym
- dostępne w kilku rozmiarach

Napisz opinię
2017-07-05 10:27:52 - 

Odpowiednio zapakowane, dobrze wykonane.. Plus