Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania strzykawka do karmienia 

Strzykawki do karmienia inaczej nazywana strzykawką cewnikową czy strzykawka typu Żaneta - Janetta to specjalistyczny rodzaj asortymentu dedykowany do podawania pokarmu osobom chorym, które nie mogą z przyczyn zdrowotnych pobierać pokarmu w tradycyjny sposób i wymagają zastosowania zgłębników żołądkowych, cewników. Chory w takim przypadku ma ściśle określoną dietę z zastosowaniem płynnych pokarmów w odpowiedniej ilości. Odpowiednią podaż ilości płynnego pokarmu pozwoli określić nam strzykawka cewnikowa.

Wyposażona została w czytelną podziałkę co ułatwia nabieranie pokarmu. Strzykawka została wyposażona w uniwersalne złącza, dzięki temu odpowiednia będzie do większości połączeń medycznych wykorzystujący asortyment tego typu. Strzykawka Jenatta - Żaneta jest bardzo wygodna w zastosowaniu posiada minimalną objętość zalegającą określaną tzw. martwa przestrzeń, dzięki temu możemy podać pokarm w całości bez zostawiania resztek. Strzykawka cewnikowa została złożona z tłoka, komory i gumowej uszczelki. Gumowa uszczelka pozwala na bezpieczną podaż leku zapobiegając wylewaniu się zawartości. Cylinder posiada przezroczystą strukturę, dzięki temu możemy obserwować zawartość leku.

W strzykawce zastosowano dobrej jakości lekki tłok pozwalający na wygodę w czasie podaży pokarmów. Pojemność strzykawki wynosi 50(60) ml. Produkt powstał z bezpiecznego tworzywa, niepirogenny i nietoksyczny w składzie brak również elementów lateksowych. Strzykawka do podaży jedzenia Żaneta jest asortymentem sterylnym pakowanym pojedynczo w opakowanie jednostkowe. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje strzykawek, igieł, połączeń medycznych oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawka do podaży pokarmów
- pozwala na wygodne podawanie płynnego pokarmu choremu
- sterylna
- pojemność strzykawki do karmienia: 60 ml
- posiada szczelny gumowy tłok zapobiegający wylewaniu się pokarmów
- czytelna podziałka 
- przezroczysty cylinder pozwala na obserwację zawartości
- standardowa końcówka pasuje do cewników, drenów, sond itp.