Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrze wykonane przezroczyste strzykawki do pomp infuzyjnych

Strzykawki do pomp infuzyjnych, (trzyczęściowe) do jednokrotnego zastosowania. Pompy infuzyjne to strzykawkowe sprzęty, wykorzystywane do ciągłego bądź cyklicznego dawkowania leku. Strzykawki do pomp infuzyjnych to wysokiej jakości produkty jałowe, niepirogenne i nietoksyczne. Strzykawki sterylizowane tlenkiem etylenu, wykonane z polipropylenu, niezwykle trwałego tworzywa. Każda strzykawka pakowana jest pojedynczo, ( blister pack).

Produkty posiadają czytelną podziałkę, niezmywalną, podwójna skala pomiarowa co 1 ml. Strzykawki wyposażone zostały w  gumową uszczelkę zapewniającą, dużą szczelność, zapobiegającą wylewaniu się cieczy. Ergonomiczna konstrukcja strzykawki pozwala na stabilne trzymanie w ręce. Końcówka typu Luer Lock, pozwala na połączenie do większości standardowych pomp infuzyjnych. 

Strzykawki do pomp infuzyjnych, posiadają kryzę ograniczającą, zabezpiecza to skutecznie przed przypadkowym wysunięciem tłoka. Produkty doskonale sprawdzą się w przypadku karmienia, aspiracji lub do wykonania płukań. Strzykawki posiadają bardzo długi termin przydatności do użytku. Wykonane są zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej dla wyrobów medycznych, bezpieczne w dla każdego. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawki przeznaczone do pomp infuzyjnych
- składająca się z 3 części
- niepirogenne i nietoksyczne
- z końcówką typu Luer Lock 
- ergonomiczna konstrukcja
- pakowane pojedynczo (sterylne)
- bardzo szczelne ( z gumowym tłokiem)
- posiadają standardowe końcówki typu Luer Lock
- doskonałe do karmienia, aspiracji, wykonania płukań
- posiadają długi termin przydatnosci do użytku
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych