Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Jednorazowe strzykawki w zbiorczym opakowaniu 80 sztuk

Strzykawki jednorazowe dostępne w opakowaniu zawierającym 80 sztuk, jednorazowych strzykawek. Strzykawki są produktami, które wraz z igłami wykorzystywane są w iniekcjach podskórnych i żylnych. Bardzo ważna jest ich precyzja wykonania, która umożliwia wygodną pracę w codziennych czynnościach medycznych. Dlatego też prezentujemy Państwu produkty wysokiej jakości od znanych producentów medycznych.

Takie też są produkty firmy BD Discard, spełniające wszystkie wymogi Unijne, przechodzące szereg testów klinicznych, tak aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjentom. Strzykawki BD, posiadają specjalistyczną, ergonomiczną konstrukcję zapewniająca wygodną obsługę nawet jedną dłonią. Dodatkowe wyposażenie w podwójny pierścień zapobiega wydostawaniu się cieczy na zewnątrz, zachowując szczelność nawet podczas szybkiego nabierania leku.

Strzykawki do jednokrotnego użytku z przezroczystym cylindrem i czytelną podziałką, umożliwiają lepszą obserwację i precyzyjne odmierzenie potrzebnej ilości do wykonania np. zastrzyku. Strzykawki dostępne w naszym sklepie w różnych pojemnościach, prezentowana to 20 ml. W opakowaniu mieści się 80 sztuk asortymentu, strzykawki pakowane są pojedynczo i sterylnie z długim terminem przydatności.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla środowiska medycznego
- przeznaczone do iniekcji wraz z igłami 
- posiadają dwuczęściową, wygodną konstrukcję
- strzykawki sterylne
- przezroczysty cylinder, umożliwia obserwację ilości aplikowanej cieczy
- komfortowe w codziennej pracy
- z czytelną skalą (podziałką)
- produkty o wysokiej szczelności
- możliwość obsługi za pomocą jednej ręki
- z lekkim naciskiem tłoka
-  z długą datą przydatności do użytku
- występują w kilku pojemnościach, prezentowane to 20 ml
- spełniają ścisłe wymogi Unii Europejskiej, w zakresie medycznym
- pakowane po 80 sztuk w zbiorczym opakowaniu