Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Ekonomiczne strzykawki jednorazowe w zbiorczym opakowaniu (100 sz, 5 ml)

Strzykawki jednorazowe w ekonomicznym opakowaniu 100 sztuk. Prezentujemy Państwu bardzo dobrej klasy strzykawki znanej i cenionej na rynku firmy medycznej Becton Dickinson model Discardit. Są to produkty charakteryzujące się wysoką jakością z przeznaczeniem dla profesjonalnego wykorzystania medycznego, dla szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. Strzykawki dwuczęściowe składające się z tłoka i cylindra.

Cylinder wykonany z przezroczystego materiału, umożliwiający obserwację cieczy. Posiada czytelną podziałkę, zapewniającą odmierzenie odpowiedniej ilości podawanego leku czy innej substancji. Produkty mają specjalną konstrukcję, która zabezpiecza przypadkowemu cofaniu się tłoka, dodatkowo podwójny pierścień chroni przed przeciekaniem zawartości. Strzykawka jednorazowa  zaprojektowana w taki sposób, że można swobodnie obsługiwać ją jedną dłonią.

Lekki nacisk tłoka, nie wymaga dodatkowej siły i  zapewnia precyzyjną aplikację leku. Strzykawki jednorazowe w tej ofercie dostępne w komplecie, opakowanie zawiera 100 sztuk strzykawek o pojemności 5ml. Posiadamy także inne rozmiary strzykawek w takich samych opakowniach, możliwość również zakupu pojedynczo prezentowanego asortymentu. Produkty sepłniają wymagania Unijne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, naszego sklepu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- z przeznaczeniem dla personelu medycznego
- wykorzystywane w aplikacji lekarstw
- jednokrotnego użytku
- posiadają przezroczysty cylinder z czytelną podziałką
- ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do każdej dłoni
- strzykawka  wymagająca niewielkiej siły przy nacisku tłoka
- współgrają z standardowymi igłami na rynku
- bardzo szczelne 
- o długim terminie przydatności
- pojemność każdej strzykawki to 5 ml 
- ekonomiczne opakownie  100 sztuk asortymentu
- spełniają wymogi Unijne

 

Napisz opinię
2017-07-05 10:28:51 - 

Odpowiada mi sterylne zapakowanie każdej strzykawki, dzięki temu mam gwarancję higieny i bezpieczeństwa