Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Jednorazowe strzykawki, bardzo dobrej jakości w zbiorczym opakowaniu 100 sztuk

Opakowanie zbiorcze 100  sztuk asortymentu medycznego w postaci strzykawek to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, przeznaczone dla profesjonalnego użytku. W atrakcyjnej cenie mogą Państwo nabyć ten produkt w naszym sklepie internetowym. Strzykawki przeznaczone dla profesjonalnego użytku medycznego, w iniekcji skórnej i żylnej. Strzykawki pakowane są w sposób sterylny, pojedynczo.

Widoczna  pojemność cieczy, dzięki zastosowaniu przezroczystego tworzywa w produkcji cylindra. Produkty marki Becton Dickinson z linii Discardit, to wysokiej jakości strzykawki jednokrotnego użytku. Strzykawki posiadają ergonomiczny kształt z łatwością dopasowujący się do każdej dłoni, możliwe użytkowanie jej za pomocą jednej ręki. Strzykawki wytworzone z trwałego tworzywa, spełniające wszystkie wymogi unijne w kwestii bezpieczeństwa.

Ich czytelna podziałka, pozwala na odmierzenie właściwej dawki lekarstwa. Posiadają podwójny pierścień, który zabezpiecza przed wyciekaniem cieczy. Bardzo wygodne, lekki nacisk tłoka gwarantuje dokładną aplikację leku. Strzykawki jednorazowe  w tej ofercie to pojemność 2 ml, w naszym sklepie mamy również inne asortymenty medyczne przeznaczone do iniekcji w  kilku innych pojemnościach. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywane w szpitalach, gabinetach medycznych, przychodniach itp.
- w iniekcji skórnej i dożylnej
- strzykawka dwuczęściowa
- jednorazowe
- przezroczysty cylinder
- konstrukcja wymagająca niewielkiej siły przy nacisku tłoka
- bardzo lekkie i komfortowe w stosowaniu
- kompatybilne ze standardowymi igłami
- posiadają precyzyjną podziałkę do odmierzenia leku
- z długą datą przydatności
- pojemność każdej strzykawki to 2 ml 
- w opkaowaniu po  100 sztuk asortymentu
- spełniają wszystkie normy Unijne

 

Napisz opinię
2017-07-05 10:28:10 - 

Szczelne i wytrzymałe, można kupować