Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrej jakości strzykawki do pomp infuzyjnych bursztynowe

Strzykawk do pomp infuzyjnych bursztynowe to produkty, które mogą być stosowane do leków światłoczułych. Pompy infuzyjne są strzykawkowymi sprzętami medycznymi przeznaczonymi do dawkowania leku, w sposób cykliczny lub ciągły. Strzykawka bursztynowa do pomp infuzyjnych, trzyczęściowa przeznaczona do jednorazowego zastosowania. Strzykawki tego typu to bezpieczne produkty, które spełniają wszystkie potrzebne normy w zakresie medycznym, również poddane wielu testom klinicznym.

Wykonane zostały z materiału bardzo trwałego, jakim jest polipropylen. Sterylizowane metodą wykorzystującą tlenek etylenu, zapewniają precyzyjną sterylność, dodatkowo nietoksyczne i niepirogenne. Strzykawki bursztynowe wyposażone w skalę pomiarową co 1 ml, bardzo czytelną i niezcierającą się, umożliwiającą dokładne odmierzenie substancji np. leku do aplikacji. Dodatkowo kryza w strzykawce zabezpiecza przed niepożądanym wysunięciem się tłoka.

Gumowa uszczelka pozwala na szczelną aplikację, zapobiegając przed wyciekaniem. Ich lekka konstrukcja sprawia, że strzykawki są bardzo wygodne podczas codziennego użytku. Produkty posiadają standardową, końcówkę typu Luer Lock, co zapewnia prawidłowe podłączenie dla większości pomp insulinowych na rynku. Strzykawki do pomp insulinowych bursztynowe, prezentowane powyżej o pojemności 50(60) ml, doskonale sprawdzą się w karmieniu, aspiracji i wykonywaniu płukań.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- strzykawki wykorzystywane z pompami infuzyjnymi
- strzykawki bursztynowe
- posiadają 3 częściową konstrukcję
- mogą być stosowane do leków światłoczuchych (bursztynowe zabarwienie)
- z nietoksycznego materiału
- z łącznikiem Luer Lock 
-  zapobiegają przypadkowemu cofaniu się tłoka
- bardzo wygodne w stosowaniu
- pakowane pojedynczo, sterylne
- wyposażone w  gumowy tłok zapobiegający przeciekaniu
- sprawdzą się w  karmieniu, aspiracji i wykonaniu płukań
- z długą datą przydatności
- o pojemności 50(60) ml
- wyprodukowane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- w dobrej ofercie cenowej

 

Napisz opinię
2017-07-05 10:26:29 - 

Nadaje się do różnych, specjalnych leków