Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Duża strzykawka cewnikowa

Strzykawka cewnikowa to specjalistyczny asortyment medyczny, który posiada kilka określeń: strzykawka do cewników, strzykawka z końcówką do cewników, strzykawka do karmienia, strzykawka Żaneta, zazwyczaj pod takimi nazwami można ją spotkać itp. Zazwyczaj, strzykawki cewnikowe wykorzystywane są do karmienia pacjentów lub obsługiwania cewników, drenów i sond żołądkowych. Strzykawki tego typu wykorzystuje się przy karmieniu chorych pacjentów, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą samodzielnie spożywać pokarmów, dlatego wymagają karmienia przy pomocy tego rodzaju strzykawek. 

Strzykawka cewnikowa Janetta wyposażona została w czytelną podziałkę co 10 ml, która pozwala na odmierzenie odpowiedniej ilości pokarmu. Posiada lekki tłok, który usprawnia codzienne zastosowanie i nie wymaga dużej siły nacisku. Z kolei gumowa osłonka zapobiega wylewaniu się treści pokarmowej. A przezroczysty cylinder umożliwia obserwację zawartości. Zastosowanie standardowych połączeń pozwala na dopasowanie strzykawki do uniwersalnych połączeń, cewników, zgłębników drenów itp. asortymentu medycznego. 

Strzykawka do karmienia Żaneta powstała z bezpiecznego tworzywa niepirogennego i nietoksycznego. Produkt sterylny zapakowany jednostkowo wytworzony zgodnie z normami Unijnymi. W naszej ofercie posiadamy kilka rozmiarów strzykawek typu Żaneta o mniejszej pojemności 50(60) ml oraz większej wynoszącej 140 ml, w sklepie również zakupią Państwo inne rodzaje strzykawek oraz dreny, cewniki zgłębniki czy igły itp. asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- duża strzykawka cewnikowa do karmienia
- bardzo dobra szczelność
- gumowy uszczelniony tłok
- końcówka standardowa ze wszystkimi drenami, zgłębnikami, sondami, cewnikami itp.
- posiada czytelną podziałkę skalowaną co 10 ml
- produkt sterylny, pojedynczo zapakowany
- posada zawsze długi termin przydatności
- pojemność strzykawki 100 ml