Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne strzykawki do insuliny o standardowej pojemności 1ml

Strzykawki insulinowe firmy KD - JECT III, głównie stosowane przez osoby zmagające się z cukrzycą. Wykorzystywane również w szpitalach przy leczeniu cukrzyków. Zostały wyposażone w solidną i integralną igłę, bez ryzyka jej odłączenia. Igły w strzykawce posiadają specjalnie wyprofilowane ostrze, które w skutecznym stopniu  eliminuje ból podczas zastrzyku.

Strzykawki są sterylne, wykonane bardzo precyzyjnie z czytelną podziałka, gwarantują dokładne odmierzenie insuliny i zaaplikowanie jej w odpowiedni sposób. Strzykawki insulinowe są produktami bezpiecznymi, spełniającymi ścisłe wymogi w zakresie medycznym Unii Europejskiej. Produkty przeszły szereg badań i testów medycznych. Strzykawki posiadają długi termin przydatności.

Strzykawki bardzo lekkie, ich niewielki rozmiary sprawiają, że są bardzo wygodnym produktami, nie zajmującymi dużo miejsca w przechowywaniu. Ergonomiczny kształt zapewnia pewne trzymanie w dłoni. Wymiary igły to: 27G x 1/2" (0,40 x 13 mm), pojemność strzykawki standardowa o 1 ml. Strzykawki marki KD - JECT przeznaczone są do jednokrotnego użytku. Dostępne w kilku pojemnościach i rozmiarach na naszej stronie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla osób cierpiących na cukrzycę
- bardzo solidnie wykonane
- 3 częściowa konstrukcja 
- wyprofilowane ostrze
- ze specjalnie zaostrzoną igłą, umożliwiającą lepsze wkłucie
- zapakowane pojedynczo, sterylnie
- posiadają ergonomiczny kształt
- jednorazowego zastosowania
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami Unii Europejskiej
- wymiary igły: 27G x 1/2" (0,40 x 13 mm)
- w bardzo dobrej ofercie cenowej
- długi termin przydatności