Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi zestaw do pomiaru cukru we krwi

Glukometr Diagnostic Gold System to zestaw, który zawiera glukometr, lancety i pasek kontrolny. Także instrukcję wykonania testu, instrukcję użycia pasków, książeczkę wyników, baterie oraz etui. Glukometr służy do pomiaru cukru we krwi. Jednak sam Glukometr nie funkcjonuje potrzebne do tego urządzenia są paski oraz lancety. To wszystko można zakupić osobno, jednak nasz zestaw oferuje wszystko w jednym opakowaniu. W przypadku skończenia się pasków czy lancet również można takowe dokupić w naszym sklepie.

Glukometr Diagnostic Gold System to urządzenie bardzo dobrej jakości, które nie wymaga kodowania. Pozwala nam na dokładne zbadanie poziomu cukru we krwi. Urządzenie posiada duży i czytelny ekran na, którym z łatwością odczytamy dane. Aparat pomiarowy cukru we krwi oferuje nam bardzo pojemną pamięć, aż do 500 pomiarów. Co istotne pomiaru poziomu glukozy we krwi tym urządzeniem możemy wykonać przed i po posiłku.

Mamy tutaj również alarm włączający się kiedy wystąpi hipoglikemia oraz hiperglikemia. Wynik również otrzymamy w bardzo szybkim czasie a mianowicie 5 sekund. W zestawie także dobrej jakości paski oraz lancety ograniczające bolesność wkłucia. Urządzenie pomiarowe poziomu cukru we krwi charakteryzuje się dużą łatwością w zastosowaniu. Pamiętajmy aby przed zastosowaniem dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania Glukometru jak i również pasków.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw do pomiaru cukru we krwi
- dobrej jakości glukometr
- pozwala na uzyskanie szybkiego pomiaru w ciągu 5 sekund
- pamięć w glukometrze pozwala na zapis do 500 wyników
- glukometr nie wymagający kodowania
- urządzenie łatwe i intuicyjne w obsłudze
- dobrej jakości paski testowe
- lancenty pozwalające na mniej bezbolesne nakłucie  
- 10 sztuk lancet uniwersalnych w zestawie
- nakłuwacz Opti Let 1 sztuka
- 10 pasków testowych
- w zestawie książeczka wyników oraz instrukcja obsługi
- etui

punktor DANE TECHNICZNE: 

- pomiar metodą biosensoryczną
- pamięć wbudowana: 500 zapisów
- waga urządzenia: 47,5g + baterie
- wymiary: 47 x 95 x 17,5 mm
- czas pomiaru: 5 sekund
- paski skład substancji czynnej: oksydaza glukozy, cyjanożelazjan potasu
- bateria CR 232 3 V