Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Paski do glukometru Diagnostic Gold System

Paski testowe przeznaczone są do pomiaru glukozy we krwi. Pomiar poziomu cukru we krwi systematycznie powinny mierzyć osoby mające cukrzycę również każdy z nas raz na jakiś czas powinien skontrolować swój cukier we krwi. Ten rodzaj pasków odpowiedni jest dla urządzenia Diagnostic Gold System. Paski zawierają substancję czynną jaką jest oksydaza glukozy GOD - 300 jednostek oraz cyjanożelazian potasu- nośnik elektronów 9,0g.

Badanie za pomocą glukometru jest bardzo proste, wystarczy jedynie nakłuć opuszek palca lancetą po czym umieścić kroplę na pasku w polu testowym i dokonać badania za pomocą urządzenia. Przed badaniem powinniśmy dokładnie wymyć i osuszyć dłonie. W opakowaniu znajdziemy 50 sztuk pasków Gold System.

W naszej ofercie posiadamy paski do pomiaru glukozy we krwi jak i również sam glukometr oraz lancety. To wszystko mogą Państwo zamówić w naszym sklepie online lub zakupić stacjonarnie. Pamiętajmy aby zawsze przed zastosowaniem produktu zapoznać się z instrukcją stosowania. Paski również należy przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- testowe paski do pomiaru glukozy we krwi
- kompatybilne z glukometrem Diagnostic Gold System
- substancje czynne oksydaza glukozy, cyjanożelazian
- łatwe zastosowanie
- do użytku indywidualnego zewnętrznego
- w zestawie 50 sztuk
- temperatura przechowywania pasków:  15°C - 25°C