Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre urządzenie do pomiaru glukozy, cholesterolu kwasu moczowego

PEMPA 3w1 to urządzenie przeznaczone do pomiary poziomu krwi, kwasu moczowego a także cholesterolu we krwi. W jednym urządzeniu otrzymujemy, aż takie 3 możliwości. Co istotne to działanie glukometru zostało oparte o najnowsze badania medyczne. Dzięki temu mamy pewność, że urządzenie jest wiarygodne. Dużą wiarygodność uzyskujemy poprzez zastosowanie technologii amperometrycznej oraz elektromechanicznej. Urządzenie jest niezwykle przydatne dla osób chorujących na cukrzycę oraz mających problem z cholesterolem.

Większość osób w starszym wieku powinno systematycznie mierzyć sobie podstawowe parametry tj. cukier, cholesterol, kwas moczowy aby wiedzieć czy są w normie. Ale także ludzi w młodszym wieku, ponieważ cukrzyca czy podwyższony cholesterol to już nie tylko problem osób w podeszłym wieku ale ludzi znacznie młodszych nawet 30 latków co ma duży związek z nieodpowiednią dietą i stylem życie a także uwarunkowaniami genetycznymi. Taki sprzęt pozwala na szybkie wykrycie nieprawidłowości w obszarze cukru, oczu, czy cholesterolu w krwi. Urządzenie pomiarowe jest niewielkie dzięki temu zawsze możemy mieć je przy sobie. W pamięci możemy zapisać do 460 pomiarów w tym 360 dla pomiarów glukozy, 50 kwasu moczowego, oraz 50 dla cholesterolu.

Glukometr zasilany jest na baterie a jej wytrzymałość szacuje się na wykonanie 1000 testów. Urządzenie do pomiaru cholesterolu jest kompatybilne z paskami pomiarowymi BeneCheck. Pempa 3 w1 kiedyś był dostępny pod inną nazwą a mianowicie Benecheck Plus 3w1. W komplecie oprócz urządzenia otrzymujemy paski do pomiaru glukozy we krwi -10 sztuk, paski do pomiaru cholesterolu 5 sztuk, paski do mierzenia kwasu moczowego 10 sztuk.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- urządzenie wielofunkcyjne do pomiaru cukru we krwi, kwasu moczowego, cholesterolu
- pozwala na uzyskanie wiarygodnych pomiarów
- działa z dużą dokładnością
- zasilany na baterię litową dostępna w komplecie
- praca na baterii zapewnia ok. 1000 pomiarów
- wbudowana pamięć pozwalająca na zapis do 460 pomiarów
- model: BK6-40M
- urządzenie kompatybilne z paskami do pomiaru BeneCheck
- niewielkie gabaryty i waga pozwalają mieć sprzęt zawsze przy sobie
- prosty i intuicyjny w obsłudze

punktor DANE TECHNICZNE:

- temperatura w zakresie: 10-40 C (50-104 F)
- wbudowana pamięć: 460 wyników testów: 360 dla pomiarów glukozy, 50 dla kwasu moczowego, 50 dla całkowitego cholesterolu)
- rodzaj baterii: litowa 3V CR2032
- praca baterii: do 1000 testów
- gabaryty: 86 x 57 x 17 mm - długość, szerokość, wysokość
- masa: około 48 g

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- urządzenie pomiarowe Pempa 3w1
- paski do pomiaru glukozy 10szt.
- paski do pomiaru cholesterolu 5szt.
- paski do pomiaru kwasu moczowego 10szt.
- nakłuwacz Igły do nakłuwacza 25szt.
- etui na urządzenie Bateria