Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie paski do pomiaru glukozy

Paski do urządzeń pomiarowych Pempa3 w 1 i Benecheck Plus przeznaczone do pomiaru cukru we krwi. Pomiar cukru we krwi jest szczególnie istotny dla diabetyków. Ponieważ muszą oni mierzyć cukier każdego dnia a nawet kilka razy dziennie. Dlatego tak istotne jest posiadanie pasków do glukometru. Ważne aby były to niedrogie i ogólnodostępne paski jak te prezentowane w naszej ofercie Benecheck. Są to paski glukozowe przeznaczone do urządzeń takich jak Pempa 3 w 1 i Benecheck Plus.

Paski do pomiaru cukru wykorzystuje się do oznaczania poziomu glukozy z pełnej krwi kapilarnej. Czas pomiarowy przy pomocy tych pasków i glukometru Pempa 3 w 1 wynosi 10 sekund. A w zestawie znajdziemy 50 sztuk pasków. Posiadając urządzenie pomiarowe Pempa 3 w 1 mamy również możliwość pomiaru cholesterolu a także poziomu kwasu moczowego. Oczywiście musimy wtedy dokupić paski do pomiaru cholesterolu a także do mierzenia poziomu kwasu moczowego.

Warto mierzyć poszczególne parametry systematycznie co pozwoli uniknąć nam rozwoju wielu chorób związanych z podwyższonym cholesterolem np. miażdżyca również innych związanych z układem krążenia. Podobnie jeżeli chodzi o pomiar kwasu moczowego, który często podwyższony związany może być z chorobami nerek ale także innymi w tym także układu krążenia. W naszej ofercie zakupią Państwo również urządzenie do dedykowanych pasków jak glukometr Pempa 3 w 1 orazpozostałe paski do pomiaru cholesterolu oraz kwasu moczowego. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- paski przeznaczone do zastosowania z urządzeniem Benecheck Plus lub Pempa 3w1
- paski do oznaczania pomiaru glukozy z pełnej krwi kapilarnej
- zapewniają dużą dokładność 
- wygodne w zastosowaniu
- pomiar czasowy 10 sekund
- opakowanie zawiera 50 sztuk pasków
- w opakowaniu pasek kodujący