Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tanie paski do badania cholesterolu we krwi

Cholesterol całkowity u zdrowego człowieka nie powinien przekraczać 200 mg/dl. Cholesterol możemy podzielić na dobry i zły istotne aby obydwa były w normie. Badanie cholesterolu możemy wykonać w laboratorium diagnostycznym ale dzięki postępowi medycyny również i w domowym zaciszu. W pomiarze cholesterolu pomogą nam specjalne urządzenia jak np. Pempa 3 w 1. Zmierzymy nim cukier, poziom kwasu moczowego oraz cholesterolu.

Aby zmierzyć powyższe czynniki musimy posiadać paski dedykowane do urządzenia w tym przypadku paski na cholesterol. Takimi są paski widoczne na zdjęciu przeznaczone do pomiaru cholesterolu. W tej ofercie otrzymują Państwo komplet 10 pasków do pomiaru cholesterolu we krwi. Pomiar przy pomocy urządzenia Pempa 3w1 i pasków wynosi około 30 sekund. Pomiar cholesterolu jest istotny dla każdego z nas. Powinniśmy go mierzyć średnio raz w roku a nawet co pół kiedy przekroczyliśmy 40 rok życia. Dla osób, u których zdiagnozowano podwyższony cholesterol lub choroby z nim związane taki pomiar może być wymagany znacznie częściej.

Dlatego warto mieć wtedy na stanie domowe urządzenie pomiarowe do mierzenia cholesterolu we krwi. Kupując paski do urządzeń pomiarowych zwracajmy uwagę na ich ogólnodostępność oraz model do jakiego urządzenia są dedykowane. Najlepiej w jednym sklepie zamówić cały sprzęt z paskami dzięki temu zawsze możemy dokupić paski kiedy się skończą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- paski do mierzenia cholesterolu
- dedykowane do urządzenia pomiarowego jak Benecheck PLUS oraz Pempa 3w1
- pozwalają oznaczyć poziom cholesterolu z pełnej krwi kapilarnej
- czas pomiarowy za pomocą pasków wynosi 30 sekund
- opakowanie zawiera 30 sztuk pasków 
- pasek kodujący w komplecie