Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tanie paski do pomiaru kwasu moczowego

W tej ofercie prezentujemy paski do mierzenia kwasu moczowego we krwi. Są to paski kompatybilne z urządzeniami Benecheck plus oraz Pempa 3 w 1. Paski zostały przeznaczone do pomiaru kwasu moczowego z pełnej krwi kapilarnej. Czas pomiaru przy pomocy tego rodzaju pasków wynosi 15 sekund. W opakowaniu znajdziemy 25 sztuk pasków oraz pasek kodujący. Pomiar kwasu moczowego zazwyczaj mierzymy w warunkach laboratoryjnych.

Ale dzięki urządzeniu takim jak Pempa 3 w 1 oraz Benecheck Plus możliwy jest pomiar tego parametru w warunkach domowych. Poziom kwasu moczowego powinien mierzyć sobie każdy z nas co jakiś czas. A częściej zalecany pomiar jest osobom z problemami nerkowymi, przy dnie moczanowej i podagrze. Również pomiar jest istotny przy chorobach sercowo – naczyniowych. Warto raz na jakiś czas mierzyć sobie kwas moczowy we krwi aby pozwolić utrzymać stan zdrowia w dobrej kondycji. A w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości móc jak najszybciej skorzystać z fachowej pomocy lekarza.

Pamiętajmy, że posiadając urządzenie pomiarowe  Pempa 3 w 1 również możemy zmierzyć sobie poziom glukozy we krwi oraz cholesterolu. Są to bardzo istotne czynniki pomiarowe dla osób, które mają problem z podwyższonym cholesterolem oraz cukrem. Urządzenie Pempa 3 w 1 można zakupić u nas w sklepie. Podobnie jak paski Bencheck do pomiaru kwasu moczowego ale również paski do pomiaru glukozy we krwi oraz pomiaru cholesterolu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- paski pomiarowe kwasu moczowego dobrej jakości 
- t
anie i wygodne w zastosowaniu paski do pomiaru kwasu moczowego
- paski przeznaczone do urządzeń w modelach Benecheck PLUS oraz Pempa 3 w 1
- pozwalają na pomiar z pełnej krwi kapilarnej
- czas pomiaru przy pomocy tych pasków wynosi 15 sekund
- w opakowaniu dostępnych jest 25 pasków
- w komplecie pasek kodujący