Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi zestaw rurek intubacyjnych

Prezentowany dobrej jakości zestaw rurek dotchawicznych - rurek do intubacji to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, placówek medycznych, stacji pogotowia ratunkowego itd. Każdy komplet rurek dotchawiczych zawiera w sumie piętnaście rurek w rozmiarach: pełnych: 3.0 4.0 5.0 6.0 7.0 8.0 9.0 10.0 i tak zwanych "połówkach": 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 9.5. Rurki intubacyjne w zestawie to rozwiązanie zarówno bardziej opłacalne, jak również wygodne - umożliwia jednorazowe skompletowanie potrzebnego asortymentu bez konieczności pojedynczego kupowania. Rurki wykorzystywane są w intubacji do udrożniania dróg oddechowych również w zapobieganiu niewydolności oddechowej.

Rurki do intubacji również stosowane podczas udrażniania dróg oddechowych lub w polepszeniu wentylacji, kiedy użycie innych metod jest niemożliwe. Rurki przeznaczone do wprowadzania do tchawicy, ich aplikacja odbywa się przez usta lub też jamę nosową. Zastosowanie rurek intubacyjnych ogranicza zachłyśnięcie się treścią pokarmową w czasie wykonywania różnych zabiegów. Rurki intubacyjne należą do sprawdzonego i bezpiecznego asortymentu medycznego, przeznaczone zostały do profesjonalnego zastosowania, powstały z nietoksycznego tworzywa. Materiał o śliskiej powierzchni zapewnia wygodniejszą aplikację.

Produkty z długim terminem przydatności do zastosowania. Konstrukcja rurek przezroczysta pozwalająca na obserwację treści znajdującej się w środku. Dodatkowo posiadają błękitną linię znakującą, zapewniającą widoczność przy promieniach RTG, dzięki temu możliwe jest widzenie rurki w przewodzie. Posiada również czytelną podziałkę. Rurka złożona z elastycznego drenu z okrągłym przekrojem i mankietem uszczelniającym w tchawicy. Rurki intubacyjne sterylne w przypadku nagłej konieczności można ją wykorzystywać bezpośrednio dla pacjenta. W naszej ofercie zakupią Państwo również rurki sprzedawane na sztuki w prezentowanych powyżej rozmiarach. Niniejsza oferta dotyczy zestawu rurek w postaci 15 sztuk.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- rurki intubacyjne w zestawie
- rozwiązanie wygodne i opłacalne komplet rurek intubacyjnych bardziej się opłaca
- wszystkie rozmiary, w sumie 15 sztuk rurek intubacyjnych
- pakowane pojedynczo, sterylne
- wyposażone w elastyczny dren, z okrągłym przekrojem i mankietem uszczelniającym 
- posiadają zawsze długi termin przydatności mogą być magazynowane do momentu użycia
- posiadają przezroczystą strukturę umożliwiającą ocenę wydzielin
- materiał o śliskiej powierzchni ułatwiający aplikację
- wyposażone w "błękitną linię" znakującą i wygodną czytelną podziałkę

punktor ROZMIARY RUREK:

3.0
- 4.0
- 5.0
- 6.0
- 7.0
- 8.0
- 9.0
- 10.0 
- 3.5
- 4.5
- 5.5
- 6.5
- 7.5
- 8.5
- 9.5

Napisz opinię
2017-06-23 16:13:05 - 

Bardzo fajny i praktyczny zestaw. Można kupić szeroką rozmiarówkę w jednym miejscu