Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie mocowanie do rurek intubacyjnych

Profesjonalne mocowanie do rurek intubacyjnych ETT HOLDER. Rurka intubacyjna to specjalistyczny asortyment medyczny wykorzystywany głównie w szpitalach w wyjazdowych zespołach ratunkowych itp. Rurki przystosowane do wprowadzania do tchawicy przez jamę ustną lub nos aby zapobiec niedrożności dróg oddechowych lub niewydolności oddechowej. Aby ułatwić i usprawnić proces zamocowania rurki po jej włożeniu do tchawicy należy posiłkować się stabilnym mocowaniem. Takie właśnie prezentujemy w tej ofercie jest to mocowanie do rurek intubacyjnych ETT HOLDER odznaczające się niezawodnością.

Zamocowanie do rurek intubacyjnych posiada uniwersalne rzepy pozwalające na bezpieczne mocowanie stabilizatora wokół głowy. W tym modelu zastosowano specjalne śrubki dociskające, które umożliwiają zamocowanie każdego rozmiaru rurki intubacyjnej. ETT HOLDER wyposażony została w gryzak, który zapobiega uszkodzeniom rurki i traumatyzacji pacjenta. W stabilizatorze również znajduje się dodatkowy otwór pozwalający na odsysanie z jamy ustnej np. treści pokarmowej, śliny, krwi itp. wydzielin, bez konieczności zdejmowania uchwytu. Dla zwiększenia komfortu pacjenta w uchwycie zastosowano specjalny rodzaj pianki po wewnętrznej stronie, miękkiej i nie uciskającej.

Regulowane mocowanie można dostosować do obwodu głowy każdego pacjenta. Uchwyt do rurek intubacyjnych należy do sprawdzonego i bezpiecznego asortymentu medycznego, pakowany sterylnie pojedynczo. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę produktów medycznych do profesjonalnego zastosowania w czynnościach oddychających, w tym także rurki intubacyjne w kilu rozmiarach do wyboru. ETT HOLDER ma za zadanie ułatwić codzienną pracę personelowi medycznemu i zapewnić wygodę pacjentowi bez konieczności unoszenia jego głowy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

ETT HOLDER mocowanie rurki intubacyjnej przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych
- produkt sterylny, pakowany pojedynczo
- ułatwia i usprawnia mocowanie rurki po jej wprowadzeniu do tchawicy
- zapewnia szybkie i stabilne umocowanie bez konieczności unoszenia głowy pacjenta
- uniwersalne rzepy umożliwiające skuteczne umocowanie stabilizatora wokół głowy
- śruba dociskająca pozwala na zamontowanie każdego rozmiaru rurki intubacyjnej
- uchwyt wyposażony w gryzak zapobiegający traumatyzacji pacjenta i uszkodzeniu rurki
- posiada specjalny otwór umożliwiający odsysanie z jamy ustnej np. treści pokarmowej, krwi itp. wydzielin bez konieczności zdejmowania 
uchwytu
- miękka pianka po wewnętrznej stronie zapewniająca dodatkowy komfort dla pacjenta