Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Rurka intubacyjna dotchawicza jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych specjalistycznych akcesoriów medycznych służących do przeprowadzania intubacji. Wprowadza się ją przez jamę ustną lub nos aż do tchawicy pacjenta. Zastosowanie rurki intubacyjnej dotchawiczej jest zabiegiem mającym na celu udrożnienie dróg oddechowych bądź zapobieganie niewydolności oddechowej. Rurki tej używa się w sytuacjach, kiedy zastosowanie innych metod udrożnienia dróg oddechowych lub polepszenia wentylacji płuc nie jest możliwe, bądź nie przyniosły one oczekiwanych skutków. Wykorzystanie rurki intubacyjnej minimalizuje ryzyko aspiracji treści żołądkowej i wynikających z tego powikłań.

Rurka do intubacji składa się z plastikowego, elastycznego drenu, o okrągłym przekroju oraz z mankietu z zaworem, który po napełnieniu pozwala uszczelnić wprowadzoną rurkę w tchawicy. Powierzchnia rurki jest gładka. Na bocznej powierzchni rurki zaznaczone są istotne parametry dotyczące rozmiaru oraz długości rurki. Na ściankę rurki została naniesiona także podziałka ułatwiająca kontrolę położenia. Rurka posiada także niebieską linię, widoczną w promieniach RTG, dzięki której możliwe jest kontrolowanie jej położenia w przewodzie oddechowym. Oznaczenia, które znajdują się na rurce są przejrzyste i czytelne.

Rurki dotchawicze dostępne są w szeroki spektrum rozmiarów. Aby przeprowadzana intubacja była skuteczna, dobiera się jak największą, dopasowaną do pacjenta rurkę. Prezentowane wysokiej jakości rurki intubacyjne wykonane są z nietoksycznego, termoplastycznego i przezroczystego materiału PVC, z zachowaniem norm CE.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki wybór rozmiarów (od 3.0 do 10.0), co pozwala na idealne dopasowanie
- sterylne
- pakowane pojedynczo
- przezroczyste z praktyczną podziałką (umożliwiają kontrolę poziomu aplikacji rurki oraz wydzielin)
- jasno rozpisane parametry: długość, rozmiar wewnętrzny oraz zewnętrzny
- linia na całej długości rurki służąca kontroli położenia w promieniach RTG
- znaczniki głębokości
- czytelnie oznakowania
- nietoksyczne, wytrzymałe tworzywo
- mocny mankiet uszczelniający
- długi termin przydatności

Napisz opinię
2017-06-23 16:12:14 - 

Bardzo dobrze wykonane produkty