Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wkłady chłonne Seni V Maxi dla pacjentów z cewnikiem i inkontynencją kałową

Wkłady chłonne są produktami przeznaczonymi dla dodatkowego zabezpieczenia przed inkontynencją, szczególnie polecane dla osób wymagających cewnikowania w szpitalach. Idealnie sprawdzą się w domowej opiece nad osobą chorą unieruchomioną, która wymaga częstej zmiany pieluch. 

Dzięki doskonałej wchłanialności wkładu jego częsta wymiana nie będzie konieczna, ponieważ doskonale radzi sobie z wydzielinami nawet dużego stopnia. Dodatkowo wkład chłonny Seni V Maxi posiada absorbent zapachu, eliminujący przykrą woń, zapobiega wydostawaniu się jej na zewnątrz, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta i jego otoczenia. Materiał, z którego zostały wytworzone wkłady to przepuszczalne powietrze tworzywo, pozwalające na doskonałą wentylację skóry, w pełni bezpieczne nawet dla alergików.

Wkłady chłonne mogą być stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie chłonne w pieluchach czy pieluchomajtkach, dla większej pewnośći i skuteczniejszej ochrony. Prezentowany na zdjęciu produkt to wkład w rozmiarze Maxi bardzo duży przeznaczony dla osób o  wysokim stopniu inkontynencji. Maxi to rozmiar dla osób mających większą budowę ciała niż standardowa. Wkłady chłonne Seni V Maxi są niezbędnymi produktami, dla zwiększenia poczucia komfortu pacjentów i ich opiekunów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla osób wymagających cewnika i dla tych z nietrzymaniem stolca
- sprawdzą się w domowej opiece nad pacjentem szczególnie unieruchomionym
- używane jako dodatkowy wkład do pieluch i pieluchomajtek
- eliminują przykry zapach
- w rozmiarach maxi i normal, pasujące dla większości osób

- oddychający materiał
- 30 sztuk super chłonnych wkładów
- miękki i delikatny materiał nie powodujący podrażnień
- doskonale absorbują wilgoć i wydzieliny

Napisz opinię
2017-06-26 21:27:58 - 

Dobrze się dopasowują do ciała, noszenie jest wygodne