Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Doskonałe wkłady chłonne dla pacjentów z cewnikiem i inkontynencją kałową.

Wkłady chłonne są głównie przeznaczone dla osób wymagających użycia cewnika i tych z inkontynencją kałową. Mogą być również wykorzystywane jako dodatek do pieluch czy pieluchomajtek, zwiększając ich wchłanialność. Wkłady posiadają anatomiczny kształt, który bardzo dobrze dopasowuje się do każdego rodzaju sylwetki. Duża powierzchnia zapewnia jeszcze większą wchłanialność i skutecznie chroni przed wyciekami i wydzielinami.

Superabsorbent doskonale radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami, pochłania je do wewnątrz dając jeszcze większe poczucie komfortu. Oddychający materiał zapobiega powstawaniu odleżyn i doskonale wentyluje okolice intymne pacjenta. Ponadto jest bardzo delikatny, nawet dla osób o wrażliwej skórze. Tego rodzaju wkłady chłonne stanowią doskonałe zabezpieczenie dla osób unieruchomionych lub poruszających się na wózkach inwalidzkich z inkontynencją zarówno średniego jak i dużego stopnia.

Dzięki zastosowaniu dodatkowego wkładu, pacjent ma większe poczucie pewności przed niepożądanym wyciekiem i nie wymaga częstej zmiany pieluch czy pieluchomajtek. Wkłady chłonne Seni V Normal do zastosowania w warunkach szpitalnych, placówkach opiekuńczych czy domach dla osób dorosłych. Wkłady występują w dwóch rozmiarach normal i maxi, są to rozmiary dopasowujące się do większości osób dorosłych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- z przeznaczeniem dla osób wymagających cewnikowania i nietrzymania kału
- doskonałe do domowej opieki nad pacjentami z ograniczoną mobilnością
- mogą być używane jako dodatkowy wkład do pieluch i pieluchomajtek
- pochłaniają nieprzyjemny zapach
- dostępne w kilku rozmiarach

- zapewniają wentylację skórze
- ekonomiczne opakowanie 30 sztuk chłonnych wkładów
- bardzo delikatny materiał
- doskonała wchłanialność wydzielin

Napisz opinię
2017-06-26 21:27:36 - 

Wkłady mają niską cenę, dlatego zawsze je tu kupuję. Są wygodne i chłonne