Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości szpatułka plastikowa 1 szt.

Szpatułki to specjalistyczny asortyment medyczny wykorzystywany w szpitalach, gabinetach medycznych do wielu badań diagnostycznych, najczęściej jednak do badań jamy ustnej. Szpatułki laryngologiczne zazwyczaj kojarzymy z drewnianymi patyczkami jednak istnieją również szpatułki plastikowe. Szpatułki plastikowe polecane do badań dla każdego, przyjemne w zetknięciu z jamą ustną, skórą, nie wywołują podrażnień.

Ten rodzaj szpatułek może być również stosowany przy licznych zabiegach kosmetycznych np. w nakładaniu kremów, wosku czy innych preparatów leczniczych. Szpatułki sterylne jałowe powstały z wysokiej jakości tworzywa plastikowego bezpiecznego dla pacjenta. Szpatułka posiada zaokrąglone brzegi, które zapobiegają przypadkowemu zranieniu w czasie badań.

Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki szpatułki laryngologicznej plastikowej. Szpatułka z plastiku należy do sterylnego asortymentu medycznego pakowana pojedynczo - opakowanie foliowe. Rozmiar szpatułki 15,8 cm x 2 cm. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje szpatułek jak np. szpatułki drewniane w opakowaniu zbiorczym niejałowe i jałowe również drewniane sterylne. Szpatułka lekka i poręczna do trzymania w dłoni, zapewnia wygodę w czasie badania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szpatułka plastikowa
- polecana do badań diagnostycznych, zabiegów kosmetycznych
- higieniczna
- jałowa
- 1 sztuka 
- rozmiar: 15,8 cm x 2 cm
- wykonana z wysokiej jakości plastiku
- zaokrąglone krawędzie zapobiegające urazom
- gładka powierzchnia
- lekka i poręczna

Napisz opinię
2020-03-17 15:27:20 - 

Bardzo higieniczne i przyjemniejsze dla pacjenta