Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne ostrza chirurgiczne w rozmiarze 24

Solidnie wykonane ostrza chirurgiczne znanego producenta medycznego Zarys. To wysokiej jakości produkty medyczne z zastosowaniem w cięciach chirurgicznych. Przeznaczone dla profesjonalnego środowiska medycznego, szczególnie chirurgicznego. Ostrza wykonane z bardzo trwałego tworzywa jakim jest stal węglowa, odporna na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uszkodzenia. Ich ostrze  zapewnia precyzyjne cięcie zarówno mniejszych jak i wiekszych powierzchni.

Wyprofilowana, lekka konstrukcja zapewnia wygodniejszą pracę w codziennych zabiegach chirurgicznych. Produkty występują w kilku rozmiarach, które również mogą Państwo nabyć w naszym medycznym sklepie internetowym. Prezentowane przez nas ostrze chirurgiczne to rozmiar 24. Ostrza posiadają bardzą długa datę przydatności do użytkowania, pod warunkiem, że są przechowywane w sposób zgodny z zaleceniami producenta.

Produkty chirurgiczne spełniają wymagane normy medyczne, które  dopuszczają produkt do użytkowania. Ostrza chirurgiczne przeznaczone są do jednorazowego zastosowania, pakowane w sposób pojedynczy, sterylny z osłoną foli aluminiowej. Ostrza chirurgiczne w powyższej ofercie mogą Państwo zakupić w ekonomicznym opakowaniu, w którym znajduje się 100 elementów w postaci ostrzy chirurgicznych.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- powszechnie stosowane w chirurgii
- do precyzyjnych nacięć
- z twałego tworzywa (stal węglowa)
- posiadają bardzo ostre ostrze
- występują w kilku rozmiarach
- z długą datą użytkowania
- w konkurencyjnej cenie
- lekka konstrukcja zapewnia wygodę podczas użytkowania
- ostrza osłonięte folią aluminiową
- produkty do jednokrotnego stosowania
- spełniające wszystkie normy medyczne UE
- w opakowaniu100 sztuk, ostrzy chirurgicznych