Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidnie wykonane ostrza chirurgiczne

Ostrza chirurgiczne w zbiorczym opakowaniu, to oferta skierowana głównie dla profesjonalnego użytku w medycynie, szczególnie szpitali, gabinetów chirurgicznych. Ostrza wykorzystuje się w zabiegach wymagających nacięć. Produkty są wytworzone z wysokiej jakości stali węglowej, (stal węglowa to bardzo trwały materiał, odporny na zniszczenia). Konstrukcja ostrza zapewnia precyzyjne cięcie.

Ostrza przeznaczone do chirurgii, są lekkie, zapewniają wygodną pracę podczas wykonywanych zabiegów. Ostrza znanej, medycznej firmy Zarys, występują w kilku rozmiarach, każdy z nich ma przypisaną konkretną liczbą, w zależności od przeznaczenia. Niniejsza oferta cenowa dotyczy ostrzy w rozmiarze 22, znajdujących się w ekonomicznym opakowaniu, zawierającym 100 sztuk. Każde ostrze zostało zapakowane, pojedynczo, sterylnie, osłonięte folią aluminiową.

Ponadto produkty spełniają wszystkie wymagane normy medyczne, dzięki temu są produktami bezpiecznymi. Ostrza chirurgiczne należy przechowywać, według zaleceń producenta, posiadają długi termin przeznaczony do użytkowania. W ofercie mamy również, inny asortyment tego samego rodzaju, w kilku rozmiarach, w bardzo korzystnej cenie. Ostrza to produkty z przeznaczeniem do jednokrotnego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ostrza do profesjonalnego użytkowania w chirurgii
- do zastosowania w zabiegach
- wytworzone  z wysokiej jakości  stali węglowej 
- produkty sterylne
- dodatkowo osłonięte folią aluminiową
- ostrza chirurgiczne występują w różnych rozmiarach
- posiadają bardzo długi termin przydatności 
- w konkurencyjnej ofercie
- produkty do jednorazowego zastosowania
- w komplecie 100 sztuk, ekonomiczne 
- spełniają wymagania UE