Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości, solidnie wykonane ostrza chirurgiczne, 100 sztuk

Sterylne ostrza chirurgiczne, to produkty medyczne przeznaczone do zastosowania w chirurgii, wykorzystywane do różnych zabiegów chirurgicznych. Ostrza chirurgiczne dostępne w w naszym sklepie w opakowaniu zbiorczym, w komplecie 100 sztuk. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (stal węglowa to bardzo trwałe i wytrzymałe tworzywo, odporne na wstrząsy). Ostrza to produkty jednorazowe.

Produkt charakteryzuje się specjalistycznie wyprofilowanym ostrzem, które zapewnia skuteczne i precyzyjne cięcie. Solidne ostrza, zapewniają komfortową pracę podczas zabiegów chirurgicznych. Ostrza chirurgiczne  są pakowane jednostkowo, w sposób sterylny. Produkty występują w kilku rozmiarach, każdy oznaczony jest liczbą i charakteryzuje się inną konstrukcją, w zalezności od przeznaczenia do konkretnego cięcia.

Produkty sterylne o długim terminie przydatności do użytku, należy przechowywać je zgodnie z zaleceniami producenta, aby dobrze spełniały swoją funkcję. Ostrza spełniają  wszelkie normy medyczne zgodne ze standardami Unijnymi w zakresie bezpieczeństwa. W naszym sklepie posiadamy również inne rozmiary tego samego produktu (ostrza chirurgiczne  do skalpeli), zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu. Produkty dostępne w bardzo dobrej cenie, rozmiar 20.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywane w medycynie, głównie chirurgii
- do zabiegów chirurgicznych
- wyprodukowane z wysokiej jakości  stali węglowej 
- ostrza sterylne
- posiadają precyzyjnie zakończone końcówki
- bardzo ostre
- jednorazowe
- w kilku rozmiarach
- z długą datą ważności
- w atrakcyjnej ofercie cenowej
- zgodne z wymogami Unijnymi w zakresie medycznym
- w zbiorczym opakowaniu 100 sztuk