Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ostrza chirurgiczne

Ostrza chirurgiczne to specjalistyczny asortyment medyczny powszechnie stosowany w chirurgii oraz innych profesjach wymagających precyzyjnego cięcia. Ostrze, które prezentujemy w tej ofercie to ostrze nr 12, posiada wyprofilowaną budowę spiczastą z naostrzoną wzdłuż krawędzią wewnętrzną. Ten model ostrza polecany jest do licznych zabiegów, bardzo dobrze sprawdza się w przypadku nacięć szwów, ślinianki, przy rozszczepie warg, arteriotomii, septoplastyce, ureterolitotomii oraz pielolitotomii oraz innych zabiegów.

Ostrze sterylne obok zastosowania medycznego ma również inne między innymi sprawdzi się w takich zawodach jak modelarstwo, rzeźbiarstwo i wszędzie tam gdzie wymagana jest duża precyzja cięcia. Ostrze jest bardo lekkie co zapewnia wygodne trzymanie w dłoni, powstało ze stali węglowej, wykazującej bardzo dobre działania na uszkodzenia mechaniczne. Stal jest również odporna na działanie czynników korozyjnych. Jest to asortyment jednorazowego użytku w przypadku wykonywania czynności medycznych w modelarstwie czy rzeźbiarstwie może być stosowany wielokrotnie.

Ostrze jednorazowe 12 posiada długi termin przydatności do zastosowania. Produkt pakowany pojedynczo w foliowe opakowanie, zapewniające sterylność na wysokim poziomie. W opakowaniu znajdziemy 100 sztuk ostrzy pakowanych jednostkowo. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje ostrzy w różnych rozmiarach, również skalpele, uchwyty do skalpeli oraz szeroką gamę asortymentu medycznego. Ostrza wyprodukowane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

-ostrze nr 12
- solidne ostrze wykonane z wysokiej jakości stali węglowej
- przeznaczone do licznych zabiegów medycznych
- może być wykorzystywane w innych profesjach jak np. modelarstwo, rzeźbiarstwo itp.
- odporne na działanie korozji
- zapewnia precyzyjne cięcie
- lekkie wygodne w codziennej pracy
- jednorazowego zastosowania
- pakowane w foliowe opakowanie
- wykonane zgodnie z normami UE
- opakowanie zawiera 100 sztuk