Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości, solidnie wykonane ostrza chirurgiczne w ekonomicznym opakowaniu

Ostrza chirurgiczne w rozmiarze 11, znanego i cenionego na rynku producenta medycznego - Zarys. Produkty powszchnie wykorzystywane w medycynie głównie w  chirurgii. Przeznaczone do różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych, większych i mniejszych cięć. Ostrze zostało wykonane z bardzo trwałego tworzywa jakim jest stal węglowa, charekteryzująca się dużą wytrzymałością i odpornością na wstrząsy i uderzenia. 

Ostrze chirurgiczne  posiada  specjalistyczną konstrukcję, wyprofilowaną o zaostrzonej końcówce, umożliwia bardzo dokładne nacięcie. Ostrza w naszej ofercie, dostępne są w kilku rozmiarach, które mogą Państwo zakupić w naszym sklepie. Każde ostrze oznaczone inną cyfrą, różni się rozmiarem i budową. Lekka budowa zapewnia komfort i wygodę w codziennych zabiegach chirurgicznych.

Produkty posiadają bardzo długi termin przydatności do użytku, ostrza należy przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta, aby spełniały swoje wymagania. Ostrza chirurgiczne, wykonane zgodnie z wszystkimi normami Unijnymi w kwestii bezpieczeństwa. Ostrza chirurgiczne do skalpeli zostały zapakowane pojedynczo i sterylnie, w opakowaniu 100 sztuk, precyzyjnych ostrzy. Ostrza przeznaczone do jednorazowego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do profesjonalnego zastosowania w środowisku medycznym
- przeznaczone do różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych
- konstrukcja z wysokiej jakości  stali węglowej (trwałe tworzywo)
- produkty w pełni sterylne
- precyzyjnie zakończone ostrze
- w pojedynczym opakowaniu
- dostępne w różnych rozmiarach
- jednorazowe
- posiadają bardzo długi termin przydatności
- w atrakcyjnej ofercie cenowej
- spełniają standardy Unijne w zakresie medycznym
- ekonomiczne opakowanie 100 sztuk