Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości, solidnie wykonane ostrza chirurgiczne

Ostrza chirurgiczne marki Zarys, głównie przeznaczone dla profesjonalnego środowiska medycznego, chirurgicznego do różnego rodzaju cięć w zależności od rozmiaru. Ostrza wykonane bardzo solidnie z wysokiej jakości stali węglowej, zapewniają precyzyjne cięcie.  Ostrze posiada wyprofilowaną budowę, ułatwiającą wykonywanie zabiegów. 

Produkty zostały zapakowane pojedynczo, sterylnie, osłonięte folią aluminiową. Ostrza chirurgiczne dostępne są w kilku różnych rozmiarach, powyższa oferta dotyczy ostrza w rozmiarze 10. Produkty wytworzone zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych. Lekka konstrukcja, jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu przez chirurgów przy zabiegach operacyjnych. 

Ostrza chirurgiczne jednorazowe dostępne w bardzo ekonomicznym opakowaniu, zawierającym 100 sztuk (ostrzy), w bardzo atrakcyjnej ofercie rynkowej. Produkty posiadają długi termin przydatności do użytkowania, należy przechowywać je w sposób zgodny z zaleceniami producenta. W naszym sklepie internetowym posiadamy, także ostrza chirurgiczne o różnych konstrukcjach i rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i zakupów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w medycynie
- stosowane w różnego rodzaju zabiegach, wymagających nacięć
- wyprodukowane z wysokiej jakości  stali węglowej 
- sterylnie i bezpiecznie pakowane
- osłonięte folią aluminiową
- dostępne w różnych kształtach oraz rozmiarach
- długi termin przydatności do użycia
- w bardzo dobrej cenie
- jednorazowe
- stworzone zgodnie z wymaganiami medycznymi
- w komplecie 100 sztuk, opakowanie zbiorcze