Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Uchwyt do skalpela nr 4

Uchwyty skalpelowe to specjalistyczny asortyment, który dedykowany został do zastosowania wraz ze skalpelami. Skalpele bardzo często stosowany jest w chirurgii, jego zastosowanie wymaga bardzo dobrej precyzji oraz umiejętności. Aby ułatwić posługiwanie się skalpelem powstały specjalne uchwyty do trzymania w dłoni, które również zapewniają większą wygodę w czasie codziennej pracy chirurga. Taki trzonek prezentujemy w tej ofercie. Jest to uchwyt, który będzie odpowiedni do zastosowania wraz z ostrzami o numerze: 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, ten rodzaj ostrzy również dostępny jest w naszym medycznym sklepie. 

Trzonek do skalpela stanowi doskonałe podtrzymanie skalpela, wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej - stali chirurgicznej. Dzięki temu jest odporny na rdzewienie oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia jak np. pęknięcia czy złamania. Jest to trzonek wielokrotnego zastosowania, może być poddawany czyszczeniu i sterylizacji. Dzięki temu, że produkt jest wielorazowy ogranicza przez to generowanie dodatkowych kosztów na zakup nowych trzonków. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania go do wielu rodzajów ostrzy. 

Specjalistyczna konstrukcja uchwytu zapewnia wygodne trzymanie w dłoni, odpowiedni w pracy również przy dłuższych zabiegach. Dodatkowo posiada antypoślizgowe elementy zapewniające pewne trzymanie w dłoni, zapobiegające przypadkowemu wyślizgnięciu się z ręki w czasie wykonywania czynności chirurgicznych. Jego konstrukcja pozwala również na łatwe zakładanie i ściąganie skalpeli w bardzo szybki i bezproblemowy sposób. Jest to certyfikowany wyrób medyczny zgodny z normami UE. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również uchwyt do skalpela nr 3 oraz inne skalpele jednorazowe bez uchwytów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- uchwyt do skalpela nr 4
- odpowiedni do skalpeli o numerach: 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27
- bardzo dobra jakość wykonania
- wykonany z trwałej stali chirurgicznej, nierdzewnej
- pozwala na wygodne trzymanie w dłoni nawet przy dłuższych zabiegach
- może być poddawany czyszczeniu i sterylizacji
- antypoślizgowe elementy ułatwiają trzymanie w dłoni, zapobiegają przypadkowemu wyślizgnięciu się z ręki
- trzonek wielokrotnego zastosowania
- certyfikowany wyrób medyczny
- jednorazowy