Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nowoczesne plastikowe wzierniki ginekologiczne 

Wzierniki ginekologiczne wytworzone z plastikowego materiału, to nowoczesne narzędzia medyczne przeznaczone do badań ginekologicznych. Wzierniki posiadają śrubę samooporową, która utrzymuje narzędzie w stabilnej pozycji, nie wymaga pomocy asystenta podczas badnia. Wzierniki plastikowe coraz częściej wypierają te starszej generacji metalowe. Wzierniki plastikowe prezentowane przez nas to bardzo komfortowe narzędzia medyczne dla kobiet ze zwględu na neutralną temperaturę, jest przyjemniejszy w badaniu.

Dla lekarzy jest wygodny, ponieważ nie zajmuje dużo czasu w przygotowaniu do badania, wystarczy wyciągnąć go z opakowania i natychmiast nadaje się do wykorzystania, jest sterylny. Wziernik ginekologiczny plastikowy został wykonany z solidnego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest bezpieczny, nie mam ryzyka, że sprzęt się złamie lub uszkodzi. Zaletą tego wziernika jest przezroczystość produktu, umożliwiająca oględziny ścian pochwy. Konstrukcja wziernika  plastikowego posiada wygodnie zaokrąglone krawędzie, zmniejszające dyskomfort pacjentki podczas badania. 

Wzierniki plastikowe sterylnie zapakowane zapobiegają również występowaniu licznych zakażeń między innymi: AIDS, żółtaczka typu C i innych chorób wenerycznych. Produkt posiada certyfikat medyczny, zgodny ze standardami ISO 9001 oraz normami Unijnymi En 46001, (Certyfikat CE 0197). Wziernik medyczny, dostępny w bardzo niskiej cenie, przeznaczony do jednorazowego użytku, higieniczny i sterylny. Ponadto wzierniki plastikowe w naszym sklepie mogą Państwo nabyć w kilku rozmiarach.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zapewniają komfort badania pacjentkom
- przezroczystość materiału umożliwia skuteczniejsze oględziny ścian pochwy
- łatwy i szybki w obsłudze nie wymaga pomocy asystenta
- dostępne w różnych rozmiarach
- zapobiegają zarażeniom wielu chorób m.in. AIDS, żółtaczka typu C.
- konstrukcja zapewnia wygodne zaokrąglone krawędzie eliminujące uczucie dyskomfortu podczas badania
- zapakowane pojedynczo, sterylnie
- posiadają długi termin przydatności
- bezpieczny z Certyfikatem medycznym
- niewielka  cena, czyni go jeszcze atrakcyjniejszym produktem medycznym