Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Standardowe wzierniki do otoskopów

Wzierniki do otoskopu są wymiennymi częściami w (kilku rozmiarach) stosowanymi w otoskopach. Otoskopy to przyrządy medyczne służące do badań narządu słuchu ucha wewnętrznego w celu diagnozowania występujących dolegliwości i zmian chorobowych. We wstępnej diagnozie wziernikowanie pozwala na wychwycenie wszelikich nieprawidłowości i szybką reakcję ze strony lekarza.

Osokopy to sprzęty medyczne przeznaczone dla lekarzy rodzinnych, specjalistów laryngologii i otolaryngologii. Otoskopy są niezastąpionymi urządzeniami diagnostycznymi wykorzystywanymi  w podstawowych badaniach osłuchowych w szczególności u małych dzieci. Prezentowane przez nas produkty to wzierniki przeznaczone do otoskopów. Posiadamy wzierniki w kilku rozmiarach idealne dla dzieci i dorosłych.

Wzierniki do otoskopów prezentowane powyżej to wykonane z solidnego tworzywa części zamienne, przeznaczone do jednokrotnego badania. Produkty kompatybilne z większością otoskopów dostępnych na rynku. W kilu rozmiarach do wyboru: (2.5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm) - opcja dostępna poniżej ceny, na stronie głównej. Wzierniki w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej, ekonomiczne opakowanie zawiera 100 sztuk asortymentu.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla profesjonalnego środowiska medycznego
- wzierniki kompatybilne z większością urządzeń (otoskopów) na rynku
- dostępne w kilku rozmiarach
- dla dzieci i dorosłych
- wykonane z solidnego tworzywa
- jednorazowego zastosowania
- daje możliwość obserwacji ucha wewnętrznego
- w opakowaniu 100 sztuk
- klasyczny czarny kolor