Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzony i dobrze wykonany otoskop lekarski HI-TECH MEDICAL ORO-OTO 100

Solidny otoskop ze źródłem światła to przyrząd medyczny głównie wykorzystywany w diagnostyce lekarskiej, najczęściej w laryngologii, otolaryngologii jak i również przez lekarzy pierwszego kontaktu. Otoskop ułatwia zdiagnozowanie chorób, czy zaburzeń związanych z narządem słuchu, np. zapalenie ucha. Poprzez wziernikowanie umożliwia szybsze wykrycie choroby we wczesnym jej stadium i dobór odpowiedniego leczenia.

Dziś badania otoskopowe stanowią podstawę badań w kontroli rutynowej, szczególnie u dzieci. Nasz otoskop z oświetleniem to precyzyjny sprzęt medyczny, z wbudowaną siłą światła, posiadającą 24 lumeny. Otoskop daje możliwość trzykrotnego powiększenia, dzięki czemu badanie jest bardziej wiarygodne. Narzędzie jest bardzo poręczne lekkie, przez co wygodne w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy osiem wzierników, estetyczne etui i komplet baterii.

Nasz otoskop lekarski posiada również 12 miesięczną gwarancję od producenta. Wyposażony został w klips, który umożliwia mocowanie, go w kieszeni, dzięki czemu otoskop jest zawsze pod ręką, gotowy do natychmiastowej pracy. Prezentowany  otoskop ze źródłem światła dostępny jest w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z powyższą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wygodny w obsłudze
- niezastąpiony w laryngologii, otolaryngologii i dla lekarzy pierwszego kontaktu
- wysoka precyzja badania
- pozwala na szybszą diagnozę chorób związanych z narządem słuchu
- posiada własne źródło światła
- zestaw dodatkowo zawiera komplet ośmiu wzierników
- 12 miesięcy gwarancji
- siła światła 24 lumeny
- posiada klips do mocowania przy kieszeni
- trzykrotne powiększenie
- etui w komplecie
- zasilany na baterie (w zestawie)