Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Koncentrator tlenu to zaawansowane technologicznie urządzenie, które dostarcza pacjentowi odpowiednio skoncentrowany i nawilżony tlen poprzez cewnik do nosa lub maseczkę tlenową. Obsługa tych urządzeń jest niezwykle prosta i nie wymaga praktycznie żadnego przeszkolenia. Koncentratory tlenu nie potrzebują żadnych dodatkowych wkładów ani uzupełnienia - są to urządzenia niezależnie pozyskujące i koncentrujące tlen w odpowiedniej do podania postaci (korzystają z tak zwanych "sit tlenowych"). Istnieje również określenie koncentrat tlenu, czy koncentrat tlenowy, jednak są to pojęcia błędnie stosowane. Model OLV-5 nie jest koncentratem tlenu, lecz urządzeniem koncentrującym tlen - nie wymaga w związku z tym żadnego czynnika do uzupełnienia i może pracować cały czas, bez przerwy. Żywotność tego modelu określana jest przez producenta na 50 tysięcy godzin!Oterapia OLV-5
to zdecydowanie jeden z najbardziej niezawodnych wyrobów tego typu, dostępnych na naszym rynku. Jest to wysokiej jakości urządzenie dostarczające tlen dla pacjenta (chorego). Produkt ten został stworzony w taki sposób, by umożliwić natychmiastową poprawę jakości życia osób wymagających tlenoterapii w domu lub zakładzie opieki medycznej.


Podstawową zaletą, jaką koncentrator tlenu OLV-5 posiada jest odpowiednio wysokie stężenie dostarczanego tlenu. Oznacza to, że w razie potrzeby pacjent może otrzymać nawet 5 litrów tlenu na minutę, którego zawartość procentowa nie spadnie poniżej 90 %. Jest to niezwykle istotny parametr, który czyni z tego produktu niezastąpiony przyrząd do prowadzenia tlenoterapii, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Innymi słowy: zawartość tlenu to najważniejszy parametr koncentratora. Istnieje wiele urządzeń imitujących koncentratory tlenu, jednak dostarczają one pacjentowi bardzo często głównie powietrze, nieznacznie wzbogacone tlenem. Koncentrator tlenu Oterapia OLV-5 dostarcza wysokoprocentowy tlen, niezależnie od ustawionego przepływu. Maksymalne stężenie tlenu podawanego przez urządzenie może wynosić aż 96%!

Dodatkową zaletą tego produktu jest dwuletni okres gwarancji, który zapewnia polski dystrybutor. Urządzenie do tlenoterapii OLV-5 posiada standardowe rozmiary złącz i końcówek, co powoduje, że jego wymienne elementy są bardzo łatwo dostępne. Oterapia OLV-5 jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy podłączyć go do prądu, ustawić odpowiedni przepływ (w zakresie 0,5 - 5 litrów na minutę) i rozpocząć tlenoterapię.

Urządzenie w zestawie posiada komplet niezbędnych akcesoriów, w tym: wąsy tlenowe, maska tlenowa, filtry wymienne, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną oraz pulsoksymetr. Aparat tlenowy Oterapia OLV-5 posiada czytelny wyświetlacz LCD informujący o podstawowych parametrach urządzenia (m.in. o czasie prowadzonej tlenoterapii) oraz czasowy wyłącznik, dzięki któremu zaplanujemy każdą sesję terapeutyczną z urządzeniem. Urządzenie zasygnalizuje również spadek napiecia w sieci elektrycznej i wywoła alarm.
 

koncentrator tlenu

punktor  GŁÓWNE ZALETY URZĄDZENIA:

- najwyższa jakość wykonania
- opakowanie zawiera pulsoksymetr gratis
- doskonałe parametry i wydajność
- maksymalne stężenie tlenu 96%, nigdy nie spada poniżej 90% (niezależnie od przepływu)
- żywotność urządzenia szacowana jest na 50 tys. godzin
- 24 miesiące gwarancji
- bardzo łatwa obsługa
- odpowiednie wymiary urządzenia
- standardowe akcesoria w zestawie
- wygodne uchwyty i stabilne kółka umożliwiające przesuwanie urządzenia
- niezwykle cicha praca
- polska instrukcja obsługi i karta gwarancyjna w zestawie
- możliwość płynnej regulacji przepływu, w zależności od potrzeb
- nowoczesny wygląd
- możliwość określenia czasu tlenoterapii z góry
- sygnalizacja spadku napięcia
 

punktor  PARAMETRY TECHNICZNE:

- koncentrator tlenu OLV5
- stan techniczny: fabrycznie nowy

- gwarancja: 2 lata
- przepływ tlenu: 0,5 - 5 l/min.
- maksymalne stężenie tlenu: 96%
- minimalne stężenie tlenu: 90%
- instrukcja obsługi: TAK, w języku polskim
- ciężar: 19,5 kg
- wymiary dł. × szer. × wys.: 49 cm × 27 cm × 56 cm 
- szacowana żywotność aparatu: na ok. 50000 h roboczych

koncentrator tlenu w zestawie

Napisz opinię
2017-10-04 12:54:56 - 

Posiadam ten koncentrator tlenu od kilku miesięcy. Pierwszą rzecz, którą pragnę potwierdzić jest fakt, że stężenie tlenu nie spada poniżej deklarowanej wartości - to dla mnie NAJWAŻNIEJSZA zaleta. Posiadam tlenomierz i nim dokonywałem pomiarów. Rok temu zdobyłem używany model innego producenta (pozwolę sobie pomninąć jego nazwę) i to był niestety dramat - aparat tlenowy dmuchałsamym powietrzem. Ten produkt zdecydowanie spełnił moje oczekiwania i szczerze go polecam. Naprawdę warto, inny świat...

2017-10-12 14:40:08 - 

Świetne urządzenie. Solidny aparat do tlenu dla chorego. .. Polecam, bo faktycznie sprzęt bardzo dobry.

2017-10-17 14:04:20 - 

Urządzenie solidnie wykonane i faktycznie działa bez najmniejszego zarzutu już dłuższy czas...

2019-01-21 07:41:04 - 

Jakość wykonania naprawdę bardzo dobra. Koncentrator pracuje cicho i równo.

2020-04-16 09:39:17 - 

Bardzo dobry i wydajny koncentrator, cena niestety jest wysoka za jakość trzeba niestety płacić Poleca Zofia Karkowska

2020-12-01 07:35:50 - 

Urządzenie dotarło do mnie błyskawicznie. Śmiało mogę polecić za jakość wykonania i parametry pracy. Nie jest to badziew ściągnięty pod panujące okoliczności. Porządny wyrób medyczny. Bardzo gorąco polecam!

2020-12-05 08:39:54 - 

Solidny sprzęt. Jak najbardziej polecam.

2022-01-10 11:14:22 - 

Jako firma działacie bardzo sprawnie koncentrator dostałam na drugi dzień w czasie kiedy inne firmy miały długie terminy przesyłki. Dziękuję jeszcze raz