Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości nawilżacz do koncentratora tlenu

Dozowniki do koncentratora tlenu należą do specjalistycznego asortymentu stosowanego wraz z urządzeniami medycznymi tj. koncentratory tlenu. Koncentratory są urządzeniami generującymi tlen dla pacjentów wymagających tlenoterapii. Aby tlenoterapia przebiegła w odpowiedni i bezpieczny sposób najpierw urządzenie musi wykonać szereg czynności jak np. filtracja powietrza atmosferycznego, usunięcie mieszanki azotu i innych gazów oraz oczyszczenie tlenu, filtrowanie i nawilżenie.

Taką funkcję spełnia prezentowany przez nas nawilżacz tlenu. Jest to rodzaj pojemnika określany również jako dozownik tlenu. Wyposażony została w odpowiednie otwory, pozwalające na podpięcie go do koncentratora. Jego głównym zadaniem jest nawilżenie tlenu dostarczanego do dróg oddechowych pacjentowi. Nawilżacz jest bezpiecznym produktem medycznym w składzie nie zawiera szkodliwych składników. Dozownik do koncentratora zapewnia optymalne nasycenie powietrza cząsteczkami wody, wzmacniając działanie i komfort przy dłuższej tlenoterapii.

Dodatkowym atutem jest cicha praca  wraz z koncentratorem. Produkt w tej ofercie dedykowany jest do koncentratorów tlenu w modelu OLV-5. Niekiedy pojemniki mogą różnić się kolorem lub kształtem nakrętek w zależności od dostawy. Jednak nie ma to wpływu na parametry techniczne. Należy pamiętać aby przed zastosowaniem produktu zapoznać się z instrukcją obsługi koncentrator w celu prawidłowego podłączenia pojemnika. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje nawilżaczy do koncentratorów tlenu oraz koncentratory tlenu. Pojemnik do nawilżania tlenu w standardowym rozmiarze. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nawilżacz do koncentratora tlenu
- dedykowany dla koncentratorów w modelu OLV - 5
- pojemnik na wodę instalowany przy aparacie tlenowym
- nawilża tlen, który dostarczany jest pacjentowi
- wykonany z dobrej jakości tworzywa
- pojemność standardowa
- przezroczysta struktura
- pojemnik z pokrywą