Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nawilżacz do koncentratora tlenu

Dozownik do koncentratora tlenu to asortyment uzupełniający koncentratory tlenowe bez, których prawidłowa tlenoterapia nie jest możliwa. Nawilżacze wraz koncentratorami stanowią komplet. Niekiedy jednak mogą ulec zniszczeniu, zużyciu w takim przypadku należy je wymienić. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy tego rodzaju wymienny asortyment medyczny. Jak niniejszy w tej ofercie nawilżacz tlenowy. Do czego służą nawilżacze tlenu? Nawilżacze do tlenu jak sama nazwa wskazuje służą do nawilżania powietrza z koncentratora.

Jest to pojemnik na wodę destylowaną, instalowany między źródłem tlenu a pacjentem. Zapewnia cichą pracę wraz z koncentratorem tlenu. Nawilżacz posiada specjalistyczny zawór bezpieczeństwa. Produkt został wykonany z bezpiecznego dla pacjenta materiału bez zawartości toksycznych składników. Pojemnik do koncentratora na tlen o standardowej pojemności. Pojemnik o przezroczystej strukturze z pokrywą. Niekiedy asortyment może różnić się minimalnie kolorem czy kształtem nakrętek w zależności od dostawy. Jednak nie ma to wpływu na parametry techniczne koncentratora. 

Zastosowanie dozowników do koncentratora jest bardzo łatwe i intuicyjne. Przed pierwszą aplikacją jednak należy zapoznać się z instrukcją obsługi aby odpowiednio podłączyć pojemnik. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje dozowników do nawilżania powietrza oraz koncentratory tlenów i inny asortyment przeznaczony do zastosowania wraz z koncentratorami. Ten rodzaj pojemnika dedykowany do koncentratorów w modelu OLV-B1. Nawilżacz do tlenu o przezroczystej strukturze.  Posiadamy również koncentrator tlenu OLV - B1 i inne modele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości nawilżacz tlenu do koncentratora
- przeznaczony do modelu koncentratora OLV-B1
- instalowany między źródłem tlenu a pacjentem
- zapewnia optymalne nasycenie powietrza cząsteczkami wody
- został wykonany z bezpiecznych materiałów
- zapewnia efektywną i cichą pracę wraz z koncentratorem tlenu
- standardowa pojemność
- dozownik o przezroczystej strukturze
- z pokrywką w zestawie
- dozownik w dobrej cenie
- łatwy w utrzymaniu czystości