Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobry filtr do koncentratora tlenu

Filtry są elementami wymiennymi w wielu urządzeniach w tym w koncentratorach tlenu. Głównym zadaniem takiego filtra jest spełnienie funkcji ochronnej przed wirusami i bakteriami. Nasz filtr jest niewielkich rozmiarów, jego średnica wynosi 6,8 cm, a wysokość to 7,8 cm. Skuteczność filtracji w tym przypadku wynosi 0,027 µm.

Z kolei skuteczność filtracji bakteryjnej jest na bardzo dużym poziomie, ponieważ wynosi, aż 99,9999%. Filtr posiada uniwersalne złącze 22F/22M. Prezentowany przez nas filtr wlotowy będzie kompatybilny z wieloma rodzajami koncentratorów tlenu dostępnych na rynku. Kolor filtra widoczny ja na zdjęciu biało – przezroczysty. Należy pamiętać o jego systematycznej wymianie w przypadku zużycia, bądź określonym terminie jaki zaleca producent.

Aby tlenoterapia była bezpieczna i skuteczna należy używać dobrych i sprawdzonych filtrów pochodzących ze znanych źródeł. Filtr uniwersalny spełnia normy w zakresie ISO. W naszej ofercie sklepu medycznego zakupią Państwo również inne rodzaje filtrów np. do inhalatorów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia oferty i skorzystania z zakupów. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- filtr do koncentratora dobrej jakości
- wymienny filtr
- spełnia funkcję ochronną przed wirusami i bakteriami
- niewielkich rozmiarów
- duża skuteczność filtracji bakteryjnej
- kompatybilny z większością koncentratorów dostępnych na rynku
- biało - przezroczysty
- filtr w dobrej cenie

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- średnica: 6,8 cm
- wysokość: 7,8 cm
- skuteczność filtracji: 0,027 µm
- skuteczność filtracji antybakteryjnej: 99,9999%
- złącze: 22F/22M