Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bateria do koncentratora tlenu.

Jest to zapasowa bateria do zasilania urządzeń do tlenoterapii oraz innych wyrobów wymagających zasilania bateryjnego. Stosowana między innymi jako zapasowy akumulator do koncentratora tlenu OLV-B1. W skład zestawu wchodzi: - bateria 12V z gniazdem zapalniczkowym - ładowarka do baterii.

Bateria z gniazdem 12V zapewnia pracę urządzenia OLV-B1 przez ponad godzinę, do max. półtorej godziny. Umożliwia swobodne korzystanie z przenośnego koncentratora tlenu. Jej ładowanie przebiega w prosty sposób – wystarczy podłączyć akumulator do ładowarki i odczekać ok. 4-5 godzin. Naładowanie baterii sygnalizowane jest zapaleniem się zielonej lampki na ładowarce.

Akumulator z ładowarką bywa wykorzystywany nie tylko w zestawie z urządzeniami medycznymi – bateria 12V może być stosowana do zasilania różnego rodzaju urządzeń. Jest to m.in. bateria do przetwornicy samochodowej, można z niej zasilać różnego rodzaju sprzęt. Bateria do koncentratora tlenu powinna być przechowywana w suchym miejscu, z dala skrajnie niskich lub wysokich temperatur. Należy unikać powstawania wstrząsów i obciążania obudowy ciężkimi przedmiotami.

bateria 12V

 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bateria 12V do koncentratora tlenu
- posiada w zestawie ładowarkę
- gwarancja 12 miesięcy
- produkt fabrycznie nowy
- posiada certyfikat CE
- może być stosowana jako bateria z gniazdem samochodowym (zapalniczki) dowolnego przenzaczenia

 

punktor PARAMETRY TECHNICZNE:

  • akumulator litowo-jonowy 
  • wymiary: 7,7 x 13,7 x 11 (cm) 
  • pojemność: 15Ah 
  • napięcie: 12V