Wczytuję dane...

punktor  O PRODUKCIE...

Prezentujemy przenośny koncentrator tlenu najnowszej generacji. Jest to aparat tlenowy na baterie Oterapia OLV-C1, będący udoskonaleniem modelu B1. W porównaniu z poprzednikiem zmianie uległa przede wszystkim trwałość podzespołów, ale też wydajność tlenoterapii i rzecz jasna wyglad.

Mobilny koncentrator tlenu na baterie Oterapia OLV-C1 jest cichy i lekki. Ciekawostką może okazać się fakt, że urządzenie w sposób znaczny zmniejszyło swoje wymiary. Opracowana została nowa obudowa, która skrywa w sobie rozwiązania technologiczne, do których firma dochodziła na przestrzeni ostatnich lat doświadczeń z poprzednim modelem.

cichy koncentrator tlenuJest to cichy koncentrator tlenu, głośność jego pracy mieści się w zakresie nie przekraczającym 40 dB. Ten istotny parametr został osiągnięty dzięki zastosowaniu odpowiednich wytłumień i eliminacji zjawiska przenoszenia dźwięku przez obudowę. Jest to dobra wiadomość dla osób wrażliwych na hałas. 

Zredukowano również wagę urządzenia. Model OLV-C1 to lekki koncentrator tlenu, który waży zaledwie 5 kilogramów. Dzięki rozwojowi technologii i zastosowaniu materiałów o odpowiedniej wadze, udało się stworzyć sprzęt mobilny z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście w transporcie niezwykle pomocny okazuje się odchylany poręczny uchwyt. W komplecie z urządzeniem dostaniemy również pokrowiec oraz wózek transportowy.

Czytelny wyświetlacz informuje nas o wszystkich istotnych parametrach. Przenośny aparat tlenowy jest bardzo prosty w obsłudze. Uruchomienie urządzenia to tak naprawdę naciśnięcie jednego przycisku. Możemy również skorzystać z funkcji timera, czyli automatycznego wyłączania aparatu po określonym czasie. Funkcja regulacji przepływu daje możliwość dostosowywania parametrów tlenoterapii do własnych potrzeb. Możemy decydować o tym ile litrów na minutę i w jakiej czystości mieszanka ma być w danym momencie dostarczana.

mały aparat tlenowy


Aparat tlenowy OLV-C1 firmy Oterapia został opracowany w taki sposób, by możliwe było jego zasilanie w trzech dowolnych trybach:
• ze standardowego domowego gniazda elektrycznego
• z tak zwanego gniazda zapalniczki samochodowej (12 V)
• z akumulatora dołączonego do zestawu, czyli baterii do koncentratora tlenu

Urządzenie jest zawsze tak samo wydajne, niezależnie od tego w jakim trybie pracuje. Jest to cecha zdecydowanie wyróżniająca ten konkretny model. Zgodnie z deklaracją producenta, rzeczywista czystość tlenu może przekraczać nawet ± 90%. Przepływ regulowany jednym przyciskiem dostępny jest w zakresie od 1 do 5 litrów na minutę.

punktor  WAŻNE CECHY I ZALETY:

- lekki i cichy przenośny koncentrator tlenu
- w zestawie z akumulatorem (baterią), ładowarką, wózkiem transportowym, pokrowcem i kompletem wymiennych filtrów oraz niezbędnych akcesoriów
- niezwykle łatwa obsługa, praktycznie jednym przyciskiem
- możliwość zasilania z trzech różnych źródeł
- wysoka wydajność i doskonała kultura pracy
- urządzenie umożliwia prace w trybie stacjonarnym i przenośnym
- niskie zużycie energii
- gwarancja 12 miesięcy i zapewnienie stałej opieki serwisowej wraz z bazą części zamiennych i akcesoriów
- standardowe rozmiary złącz i końcówek (pasują do wszystkich cewników tlenowych)
- polska instrukcja obsługi i szybka instrukcja pierwszego uruchomienia
- funkcja anion umożliwiająca jonizację powietrza

 

punktor  W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

• nowoczesny i lekki koncentrator tlenu Oterapia OLV-C1
• akumulator wraz z ładowarką
• przetwornica 12V
• wózek transportowy
• pokrowiec na urządzenie i akcesoria
• zestaw wymiennych filtrów (wystarczają na ok. 2 lata)
• instrukcja użytkownika i szybka instrukcja startowa
• karta gwarancyjna

przenośny aparat tlenowy

punktor  PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA:

- model OLV-C1
- przepływ tlenu: 1-5 l/min.

- szacowana czystość tlenu: ≥90% przy przepływie 1 l/min.
- zużycie energii: 90W
- określana żywotność baterii do 800 cykli rozładowania
- charakter pracy – ciągły
- czas pracy na baterii: w przybliżeniu 1,5 godziny
- waga urządzenia: 5kg
- poziom hałasu: poniżej 40dB
- wymiary zewnętrzne: 31 x 16,5 x 31 cm

Napisz opinię
2019-11-25 08:48:53 - 

Urządzenie ciche i solidne. Polecam.

2019-11-28 08:29:08 - 

Sprzęt faktycznie solidny. Polecam nie tylko jako przenośny koncentrator tlenu, ale też jako urządzenie do doraźnego podawania tlenu w domu :)

2019-12-04 10:20:47 - 

Bardzo przyjemne w użytkowaniu urządzenie do tlenoterapii. Pracuje rowno i pewnie. Plusem faktycznie są niewielkie gabaryty. Polecam jako przenośny koncentrator tlenu, który można zabrać ze sobą do rodziny czy znajomych...

2020-10-09 09:06:42 - 

Pełnowartościowy koncentrator, który naprawdę podaje tlen, a nie mieszankę tlenopodobną. Uczciwe podejście do klienta. Polecam.