Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi koncentrator tlenowy

OLVC1 Oterapia to niewielki koncentrator tlenowy o bardzo dobrych parametrach technicznych. Ten model został skierowany głównie dla użytkowników, którzy potrzebują niedużego i lekkiego aparatu do tlenoterapii. Jest to bardzo dobry koncentrator tlenu dla osób, wymagających mobilności, by po przetransportowaniu użytkować go w miejscu pracy, podróży lub odpoczynku. Niezastąpiony w pracy, podróży i wszędzie tam, gdzie niewielkie wymiaru urządzenia mają znaczenie. Ze względu na niewielkie gabaryty i stosunkowo niską wagę bez problemu można go wygodnie przenosić. Dodatkowo ułatwienie w transportowaniu stanowi zamontowany uchwyt, który można złożyć i rozłożyć. Ten model waży zaledwie 5 kg.

Ten niewielki aparat tlenowy charakteryzują doskonałe parametry w niczym nie ustępujące niektórym stacjonarnym modelom koncentratorów tlenowych dostępnych na polskim rynku. Ponadto urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze poradzi sobie z nim nawet osoba starsza. Już zaledwie jeden przycisk pozwala nam na uruchomienie urządzenia. Dodatkowo koncentrator posiada wbudowany timer pozwalający na ustawienie konkretnego czasu tlenoterapii po którym urządzenie wyłączy się samoczynnie. Dzięki temu sami ustalamy czas pracy a tym samy monitorujemy zużycie energii mając wpływ na większą oszczędność. W tym modelu producent postawił na przejrzysty panel na którym wyświetlane są poszczególne parametry jak np. czas prowadzonej tlenoterapii, przepływ tlenu wyrażony w litrach na minutę, podaż czystości tlenu. Warto również wspomnieć o cichej pracy, która wynosi zaledwie 40dB co wiąże się z większym komfortem dla użytkownika i jego otoczenia.

Urządzenie posiada stopniową skalę przepływu tlenu regulowaną przez użytkownika. Koncentrator tlenu OLVC1 został wyposażony także w niewielki nawilżacz, który w szybki i łatwy sposób możemy napełnić i zamontować. Dodatkowo producent postawił na wysoką jakość wykorzystując do produkcji trwałe i wytrzymałe komponenty w znacznym stopniu zwiększające żywotność urządzenia. Koncentrator w komplecie posiada niezbędne akcesoria do prowadzenia tlenoterapii jak zestaw filtrów, cewnik nosowy, instrukcję obsługi oraz gwarancję wynoszącą 12 miesięcy. Decydując się na ten model zyskują Państwo dobrej jakości koncentrator tlenowy, charakteryzujący się doskonałymi parametrami technicznymi i wydajnością w rozsądnej cenie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- lekki koncentrator tlenowy
- bardzo dobre parametry techniczne
- chicha praca na poziomie 40db
- niski pobór energii w granicach 90W
- wyposażony w uchwyt pozwalający na wygodne przenoszenie
- prosta intuicyjna obsługa
- wbudowany timer
- przejrzysty panel
- lekka waga 5 kg
- w komplecie niezbędne akcesoria do prowadzenia tlenoterapii
- gwarancja wynosząca 12 miesięcy

punktor DANE TECHNICZNE:

- aparat do koncentracji tlenu w modelu OLV-C1
- szum pracy: poniżej 40dB
- moc urządzenia około: 90W
- rozmiar koncentratora: 16,5 cm x 32 cm x 31 cm
- ten czystość: ≥ 90% ± 3% przy przepływie 1l/min
- przepływ regulowany przez użytkownika: 1-5 l/min 
- stężenie tlenu co najmniej 90%, przy przepływie: 1l/min
- gwarancja producenta 12 miesięcy na aparat tlenowy

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- aparat tlenowy
- cewnik do podaży tlenu
- zestaw filtrów 
- instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną
- nawilżacz oraz komplet filtrów

Napisz opinię
2020-10-19 12:33:10 - 

Lekki, cichy i wydaje się solidny. Moim zdaniem dobry sprzęt.

2022-01-11 11:13:26 - 

Bardzo dobrze sprawdził się u mnie kiedy wymagałam okresowej podaży tlenu. Polecam