Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Podręczna składana laska inwalidzka, służąca do asekuracji podczas poruszania się. Jest doskonałą podporą dla seniorów, osób ze schorzeniami narządu ruchu, z utrzymaniem niezachwianej stabilności, pacjentów po zabiegach i różnego rodzaju urazach uniemożliwiających płynne przemieszczanie się. Bardzo elegancka, o nowoczesnym, schludnym wyglądzie. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz miedzianym.

Składana laska asekuracyjna wykonana została z trwałego aluminium anodowanego. Jest lekka i odporna na korozję. Praktyczny uchwyt w kształcie litery T, wykonany z polerowanego drewna, zapewnia łatwy i wygodny chwyt a także więcej miejsca na dłonie i palce. Laska inwalidzka pasuje do obu dłoni. Po złożeniu laska przyjmuje kompaktowy rozmiar i może być przechowywana np. w torebce. Laska składa się z czterech sekcji, które mogą być montowane i demontowane w bardzo prosty i szybki sposób. Wszystkie elementy połączone są ze sobą w praktyczny sposób za pomocą elastycznej linki. Laska ortopedyczna zabezpieczona jest antypoślizgową nakładką, dzięki czemu doskonale adaptuje się do różnego rodzaju podłoża i jest bezpieczna w użytkowaniu. Atutem produktu jest możliwość korekty wysokości. Regulacja pozwala użytkownikowi wybrać idealną wysokość podczas użytkowania.

Dodatkowym udogodnieniem jest wygodna, materiałowa zawieszka (pętla na rękę) umożliwiająca zwolnienie dłoni bez konieczności odkładania laski na bok. Pętelka może także służyć za wieszak do przechowywania laski.  
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- składana laska inwalidzka (4 części)
- trwały produkt, wysokiej jakości
- wykonana z nierdzewnego aluminium anodyzowanego
- ergonomiczna rękojeść (uchwyt typu T) z wysokiej jakości drewna
- pasuje do obu dłoni
- posiada zawieszkę (pętelkę)
- wysokość regulowana przyciskiem typu „C-clip”
- lekka i mocna
- końcówka zabezpieczona antypoślizgową nakładką tłumiącą wstrząsy
- artykuł spełnia wymagania wyrobów medycznych

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- waga laski: 0,35
- składana z 4 modułów
- długość regulowana: min. 78,7 cm, max. 88,9 cm
- maksymalna waga użytkownika: 127 kg
- tworzywo: anodyzowane aluminium, drewniany uchwyt
- dostępna w dwóch kolorach: czarny lub miedziany

Napisz opinię
2017-06-28 13:42:49 - 

Laska jest stabilna, a najlepsze jest to, że można ją składać i przechowywać - nie zajmuje wtedy dużo miejsca