Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Laska trójnóg do podpierania się

Laska - trójnóg jest to sprzęt rehabilitacyjno - ortopedyczny, pomagajacy odzyskać mobilność choremu użytkownikowi, ułatwiający poruszanie się. Laski - Trójnogi bardzo często są wykorzystywane w szpitalach, ponieważ uważane są za bardziej stabilne sprzęty medyczne niż laski tradycyjne. Stanowią doskonałą podporę dla osób niepełnosprawnych, i wszystkich tych  mających problemy z utrzymaniem równowagi, również dla osób starszych. Zazwyczaj użytkowane są  przez osoby z tzw. porażeniem połowicznym np. po udarach, także przez osoby nie mogące wesprzeć się na 1 ręce.

Trójnóg wyposażony został w  trzy solidne nóżki u podstawy, a każda z nich dodatkowo wyposażona została w nasadkę antypoślizgową stanowiącą jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie przed poślizgnięciem się. Podporę laski - trójnogu stanowi solidny trzon i szeroki uchwyt, który można dopasować zarówno do prawej jak i lewj dłoni. To uniwersalne rozwiązanie i bardzo wygodne dla pacjenta. Laski posiadają regulację wysokości, skokową umożliwiającą regulację co 2,5 cm, pozwala to na dopasowanie trójnogu do każdego wzrostu. 

Warto zwrócić uwagę, że trójnóg pozwala na samoczynne stanie, dlatego też problemu nie stanowi przypadkowe puszczenie uchwytu w dowolnej chwili. Umożliwia to wykonywanie czynności obiema rękami, a w razie potrzeby wspacie się. Lekka, a zarazem stabilna konstrukcja pozwala na użytkowanie sprzętu osobom o wadze 100 kg. Laski - trójnogi zapewniają doskonałe wsparcie dla wszystkich osób podczas nauki chodzenia, w urazach kończyn dolnych do utrzymywania równowagi oraz w schorzeniach urazowo - ortopedycznych. Na pewno będa pomocne dla wszystkich osób z niepełnosprawnością narządu ruchu oraz dla seniorów. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laska trójnóg przeznaczona dla osób potrzebujących wsparcia podczas nauki chodzenia
- pomocna w urazach kończyn dolnych do utrzymywania równowagi oraz w przenoszeniu ciężaru ciała w schorzeniach urazowo - ortopedycznych
- sprawdzi się w doskonale dla osób starszych i niepełnosprawnych mających problemy z narządem ruchu
- z wytrzymałych lekkich rurek aluminiowych
- ergonomicznie wyprofilowane uchwyty pozwalają na stabilne podtrzymanie
- uniwersalna na prawą i lewą dłoń
- posiada nasadki gumowe wysokiej jakości
- skokowa regulacja wysokości co 2,5 cm dopasowująca się do każdego wzrostu
- o lekkiej wadze
- laska zapewniająca stabilne podtrzymanie dla każdego
- w kolorze srebrnym
- trójnóg o niewielkiej wadze

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- waga własna: 0,7 kg
- wysokość: od 73 cm do 97 cm
- dopuszczalne bezpieczne obciążenie: 110 kg
- tworzywo laski: aluminium

Napisz opinię
2020-04-17 13:19:36 - 

Bardzo dobre podparcie mogę w końcu się poruszać w domu. Dobra jakość wykonania.

2020-05-29 14:50:44 - 

stabilny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: