Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Laska czwórnóg aluminiowa AR-017

Laska czwórnóg aluminiowa AR-017 to doskonały sprzęt ortopedyczno – rehabilitacyjny stanowiący solidną podporę dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz tych mających problemy z narządem ruchu. Laska sprawdzi się dla wszystkich, którzy wymagają wsparcia się po różnego rodzaju urazach, pomocna dla osób podczas nauki chodzenia po urazach kończyn dolnych. Doskonała do utrzymywania równowagi oraz przenoszenia ciężaru ciała w schorzeniach urazowo – ortopedycznych.

Laska czwórnóg wygodna z ergonomicznie wyprofilowanym uchwytem, dzięki temu doskonale dopasowuje się do każdej dłoni. Co istotne to laska jest w modelu uniwersalnym, więc pasująca na prawą i lewą dłoń. Lasaka – czwórnóg wytworzona została z bardzo trwałych aluminiowych rurek, maksymalne obciążenie jakie wytrzymuje to 100 kg. Czwórnóg, dzięki zastosowaniu czterpunktowego podparcia zapewnia bardzo solidne wsparcie. Laska wyposażona w gumowe antypoślizgowe nasadki, amortyzujące wstrząsy podczas chodzenia. Laska w technologi anodyzowania i chromowania, która zapewnia doskonałą trwałość lakieru, odporna na działanie korozji.

Czwórnóg posiada wygodną regulację skokową, dzięki temu można dopasować go do indywidualnych potrzeb. Laski będą idealną propozycją dla wszystkich osób, które wymagają większego wsparcia niż mogą im to zapewnić zwykłe kule czy trójnóg. W naszej ofercie do wyboru mają Państwo szeroką gamę asortymentu, która może być pomocna na schorzenia związane z układem ruchu np. laski klasyczne, kule ortopedyczne, podpory, balkoniki i inny pomocny  sprzęt rehabilitacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- laska czwórnóg przeznaczona głównie do podpierania się 
- przydatna dla osób starszych, niepełnosprawnych i wszystkich mających problemy z narządem ruchu
- dla wszystkich, którzy potrzebują solidnego  podparcia się po różnego rodzaju urazach
- czwórnóg dla osób wymagających wsparcia podczas nauki chodzenia po urazach kończyn dolnych, do utrzymywania równowagi, a także przenoszenia ciężaru ciała przy schorzeniach urazowo - ortopedycznych
- posiada ergonomicznie wyprofilowany uchwyt
- wytworzona z wytrzymałych rurek aluminiowych, dla wagi 100 kg
- czteropunktowe stabilne podparcie
- uniwersalny uchwyt  na prawą i lewą dłoń
- laska z gumowymi antypoślizgowymi nasadkami, amortyzująca wstrząsy
- technologia anodyzowania i chromowania zapewnia trwałość materiału
- skokowa regulacja wysokości co 2, 5 cm
- w srebrnym kolorze

punktor DODATKOWE INFORMACJE:

- waga własna:0,8 kg
- zakres regulacji: od 74 cm do 97 cm
- dopuszczalne bezpieczne obciążenie: 100 kg
- tworzywo: aluminium, chrom
- regulacja skokowa co 2,5 cm