Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Kula łokciowa z ruchomą obejmą, składana

Kula łokciowa znanej marki ARmedical w modelu AR 024 przeznaczona jest dla wszystkich osób, które wymagają podparcia się podczas chodzenia. Dla osób z niepełnosprawnością mającymi problem z narządem ruchu, również dla osób starszych wymagających wsparcia. Kule przeznaczone są do utrzymywania równowagi, a także przenoszenia ciężaru ciała w schorzeniach urazowo – ortopedycznych w złamaniach, zwichnięciach, skręceniach. Kule stanowią solidne podparcie, ponieważ zostały wytworzone z mocnych rurek aluminiowych.

Kule ortopedyczne posiadają również uchylną obejmę, dzięki temu są jeszcze bardziej wygodne. Pół zamknięta obejma zapobiega przypadkowemu upuszczeniu kuli, dlatego jest jeszcze bardziej bezpieczna. Podwójna regulacja wysokości w części dolnej i na przedramieniu umożliwia dostosowanie kuli do indywidualnych potrzeb. Obejma wytworzona jest z miękkiej gumy i stanowi komfortowe podparcie łokcia.

Dodatkowo została wyposażona w nasadki gumowe, które doskonale amortyzują wstrząsy i stanowią barierę antypoślizgową. Ten model kul przeznaczony jest dla osób bardzo wysokich ponad 190 cm. Całkowita wysokość kul wynosi od 87 – 136 cm. Kule z regulowaną obejmą posiadają bardzo lekką konstrukcję, zapewniająca stabilność podparcia dla osób o wadze 120 kg. W tej ofercie do sprzedaży jest jedna kula również posiadamy ofertę dotyczącą 2 sztuk kul ortopedycznych w dobrej cenie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kula łokciowa z ruchomą obejmą
- z wytrzymałego aluminium
- idealne wparcie dla osób starszych i tych z niepełnosprawnością ruchową
- kule pomocne podczas nauki w chodzeniu, po urazach kończyn dolnych, do utrzymywania równowagi i przenoszenia ciężaru ciała w schorzeniach urazowych np. w złamaniach, zwichnięciach, skręceniach
- z wygodną gumową nasadką na łokieć
- kule z mocną uchylną obejmą ruchomą
- posiadają wysokiej jakości nasadki antypoślizgowe
- dla osób bardzo wysokich powyżej 190
- lekka konstrukcja, nie obciąża kończyny
- z możliwością regulacji 
- 1 sztuka kuli
- kolor srebrno - szary

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- regulacja wysokości kuli łokciowej: co 2,5 cm
- zakres regulacji podstawy: 67 cm –111 cm
- zakres regulacji przedramienia: 18 cm – 23 cm
- całkowita wysokość kuli: 87 cm – 136 cm
- waga sprzętu: 0,55 kg
- maksymalne obciążenie: 120 kg