Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Drabinka do podciągania się w łóżku dla chorego

Drabinka rehabilitacyjna jest urządzeniem przeznaczonym do rehabilitacji dla osób wymagających wsparcia i podciągania się w łóżku. Drabinka do rehabilitacji ułatwia podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej osobom starszym i niepełnosprawnym. Szczególnie polecana dla pacjentów cierpiących na paraplegię – porażenie, paraliż poprzeczny, który uniemożliwia chodzenie i wymaga codziennego całodobowego spędzania czasu w łóżku. Drabinka do rehabilitacji została zaprojektowana tak aby ułatwić korzystanie z niej w sposób samodzielny, dzięki temu chory nie wymaga dodatkowej opieki w podciąganiu się.

Oprócz funkcji podnoszenia się i podciągania, którą spełnia drabinka jest jeszcze kilka istotnych cech, które przemawiają za jej zakupem. Drabinka rehabilitacyjna przyłóżkowa pozwala zapobiegać powstawaniu odleżyn, powinna być używana profilaktycznie dla osób leżących. Stosowanie drabinki pozwala na większą aktywność fizyczną, dla wielu osób jest to motywacja do poruszania się. Doskonale wzmacnia osłabione podczas leżenia mięśnie rąk i ramion. Co ważne to jej prostota w użytkowaniu i montażu, jej zamocowanie nie wymaga większych umiejętności. 

Nasza drabinka rehabilitacyjna to jedna z niewielu, która posiada fluorescencyjne zakończenia na szczebelkach umożliwiające widoczność jej w nocy. Jest to przyrząd do rehabilitacji i ćwiczeń bardzo solidnie wykonany w białym kolorze. Drabinka do  rehabilitacji i ćwiczeń  posiada 4 szczeble, odstępy między szczeblami to 19 cm, idealne do chwytu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne sprzęty rehabilitacyjne do profesjonalego i domowego zastosowania, pozwalające na samodzielne funkcjonowanie chorej osobie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

drabinka dla osób starszych i niepełnosprawnych
- drabinka rehabilitacyjna idealna dla osób chorych przebywających długotrwale w łóżku
- przeznaczona dla osób wymagających wsparcia i podciągania się
- ułatwia podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej
- polecana dla osób cierpiących na paraplegię - paraliż, porażenie poprzeczne
- zaprojektowana w sposób umożliwiający samodzielne korzystanie ze sprzętu
- nie wymaga dodatkowej opieki w podciąganiu się
- doskonała do ćwiczeń, skutecznie wzmacnia mięśnie rąk i ramion
- dla wielu osób jest motywacją do poruszania się
- z fluorescencyjnymi zakończeniami widocznymi nocą
- charakteryzuje się solidnym wykonaniem 
- drabinka w białym kolorze

Napisz opinię
2020-05-07 13:36:49 - 

Drabinka bardzo pomocna w rehabilitacji moge cwiczyć w łozku