Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Trwałe nasadki gumowe na kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne są pomocniczym sprzętem ortopedyczno – rehabilitacyjnym dla osób, po przebytych urazach i chorobach układu ruchu wymagających wsparcia się podczas chodzenia. Kule posiadają specjalistyczne nasadki gumowe, które chronią przed przypadkowym poślizgnięciem się jak i również umożliwiają poruszanie się po podłożu o różnej powierzchni. Niestety nasadki wraz z długim okresem eksploatacji na różnym podłożu czy pod wpływem ciężaru mogą ulec zniekształceniom i zniszczeniom.

W takim przypadku należy wymienić nasadkę na nową, ponieważ zużyta nie spełnia swojej funkcji bezpieczeństwa. Dlatego w naszej ofercie oprócz kul ortopedycznych z nasadkami posiadamy również oferty, gdzie mogą Państwo pojedynczo zakupić solidne nasadki kulowe. Prezentowana w tej ofercie nasadka to duża gumka na kule o średnicy wewnętrznej 22 mm i zewnętrznej 40 mm, która będzie odpowiednia dla kul o większej średnicy rurki. Nasadka posiada metalową wkładkę w środku, która zapewnia jeszcze większą stabilizację i trwałość produktu.

Nasadka gumowa antypoślizgowa do kul i lasek, zabezpiecza użytkownika przed upadkiem. Nóżka na kule pasuje do kul pachowych, łokciowych. Również może być stosowana do  lasek aluminiowych czy drewnianych, podpórek inwalidzkich o większej średnicy.W naszym sklepie zakupią Państwo również inne nasadki do kul oraz kule, laski i podpórki rehabilitacyjno - ortopedyczne. Nasadka w ciemno szarym kolorze. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- nasadka do kul pachowych, kul łokciowych, lasek, podpórek inwalidzkich
- do sprzętów ortopedycznych o większej średnicy rurki
- produkt wymienny
- średnica wewnętrzna: 22 mm
- produkt wykonany z solidnego tworzywa
- średnica zewnętrzna (dół nasadki): 40mm
- posiada metalową wkładkę w środku dla zwiększenia stabilności i trwałości
- kolor nasadki szary
- oferta dostyczy jednej sztuki nasadki
- nasadka antypoślizgowa
-  nasadka w bardzo dobrej cenie