Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Nasadki gumowe na balkoniki i chodziki

Chodziki i balkoniki są pomocniczym sprzętem medycznym dla osób mających problemy z narządem ruchu po przebytych chorobach i urazach. Osoby po trwałych urazach lub w podeszłym wieku wymagają tego rodzaju sprzętu aby móc się samodzielnie poruszać bez konieczności pomocy opiekuna. W zależności od zastosowania i częstotliwości użytkowania niektóre elementy sprzętu mogą ulec nadmiernej eksploatacji jak np. nakładki gumowe na laski i balkoniki. Co powoduje nieprawidłowości podczas poruszania się, może być również niebezpieczne dla samego pacjenta np. zwiększając wywrotność sprzętu lub też jego ślizganie. Bardzo często nadmierna eksploatacja tego typu asortymentu jest zależna od chropowatości podłoża i wagi użytkownika.

Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę, w której umieściliśmy solidne nasadki na kule głównie dedykowane dla balkoników i chodzików firmy Armedical posiadające średnicę wewnętrzną w rozmiarze 28 mm. Nasadki gumowe w tej ofercie będą odpowiednie dla modelu chodzika AR 012, mogą być również odpowiednie dla innych balkoników, podpórek, lasek oraz kul ortopedycznych o tej samej średnicy. Prezentowana nakładka gumowa została solidnie wykonana, dużo bardziej wytrzymała niż zwykłe nasadki. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej konstrukcji z wydrążeniami wewnątrz zapewniają solidną przyczepność do podłoża zapobiegając ślizganiu się nóżek. Zastosowanie tego typu nasadek pozwala na przedłużenie żywotności sprzętowi.

Nakładki są bardzo łatwe w montażu, nie wymagają specjalnych umiejętności. Użycie nakładek gumowych pozwala na zabezpieczenia podłoża przed zarysowaniem. Nóżka z gumy w tej ofercie dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie w kolorze czarnym. W naszej ofercie posiadamy również inne nasadki przeznaczone na kule ortopedyczne oraz szeroki wybór asortymentu w postaci balkoników i podpórek rehabilitacyjnych. Podana cena dotyczy 1 sztuki nasadki przeznaczonej na nóżki balkoników i podpórek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem medycznym i zakupu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nasadka gumowa
- wykonana została z dobrej jakości tworzywa 
- opracowane między innymi dla chodzików i balkoników firmy Armedical
- mogą być stosowane przy kulach ortopedycznych, balkonikach, chodzikach itp. sprzęcie rehabilitacyjnym
- odporne na ścieranie nawet po chropowatym podłożu
- nakładki przedłużające żywotność sprzętom
- nasadki antypoślizgowe
- bardzo dobrze zabezpieczają podłoże przed porysowaniem
- nakładki proste w montażu
- polecane nawet na duże obciążenie wagowe
- średnica wewnętrzna 28 mm
- nakładki w czarnym kolorze
- oferta dotyczy 1 sztuki nasadki gumowej