Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wytrzymały wózek inwalidzki

W tej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa sprzęt rehabilitacyjny, a mianowicie wózek inwalidzki CRUISER 1 z poduszką do siedzenia. Wózek, jest urządzeniem jezdnym przeznaczonym dla osób z dysfunkcją układu ruchowego oraz innymi urazami uniemożliwiającymi normalne poruszanie się. Dzięki wózkom inwalidzkim chory może poruszać się samodzielnie lub też przy pomocy opiekuna. Zastosowanie wózka w pewnym stopniu czyni pacjenta bardziej samodzielnym. Jeżeli pacjent ma sprawne dłonie może sam poruszać się na wózku, również przy jego pomocy ćwiczyć mięśnie rąk. W przypadku niesamodzielnych pacjentów wózek ułatwia transportowane chorego np. do szpitala, lekarza, na spacer czy do innego pomieszczenia. Wózek posiada składaną konstrukcje, która pozwala na szybkie złożenie i rozłożenie sprzętu, również zdejmowany podnóżek i koła na szybko złączkach. Waga wózka jest niewielka dzięki temu wózek z łatwością można przenosić, transportować do samochodu itp.

Rama wózka stalowa z podwójnym krzyżakiem gwarantuje większą wytrzymałość i sztywność. W wózku zastosowano odchylne boczki, które ułatwiają przesiadanie się z wózka na inny wózek, łóżko, itp, również jego wsiadanie. Dzięki takiej konstrukcji pacjent ma również łatwiejszy dostęp np. do stołu, biurka itp. Dodatkowo podnóżek posiada regulację, dzięki temu chory może dostosować go do indywidualnych potrzeb. Urządzenie posiada także wygodny hamulec z regulacją siły docisku. Atutem w tym modelu są również specjalne ciągi lakierowane, które zapobiegają brudzeniu się rąk. Wózek został przeznaczony na duże obciążenie wagowe wynoszące do 125 kg. Wózek dla inwalidów Reha Fund model Cruiser 1 posiada na wyposażeniu poduszkę. Jest to poduszka, która zapewnia wygodę podczas siedzenia. Poduszka przeciwdziała także występowaniu ran odleżynowych, odcisków. Polecana jest również dla osób z hemoroidami. Poduszkę powinno stosować się profilaktycznie. Posiada ona specjalistyczną strukturę, która zapewnia doskonałą wentylację miejsc intymnych, poduszka dzięki zastosowanym wypustkom usprawnia krążenie krwi. Wózek powstał z myślą o poprawie codziennego komfortu dla pacjenta i jego opiekuna.

Dodatkowym atutem jest jest zastosowanie dobrej jakości materiału przeznaczonego na siedzisko i oparcie. Tworzywo oddychające łatwo zmywalne pozwalające na dłużej zachować czystość. Model tego wózka wyposażony został w szerokie przednie koła, które zwiększające komfort podczas jazdy w pokonywaniu nierównej powierzchni. Wózek posiada kieszeń - schowek na oparciu, w którym można przechowywać różne rzeczy. Na tylnych kołach zastosowano odblaski, dzięki którym wózek jest widoczny podczas zmroku czy w nocy. Wózek również został wyposażony w zestaw pomocniczych dodatkowe kółka i pompkę. Jako jeden z nielicznych dostępny jest z wygodną poduszka, która zapewnia wyjątkowy komfort, zastosowanie takiej poduszki przeciwdziała tworzeniu się ran i oparzeń. Warto zaznaczyć że jest to bardzo dobry wózek inwalidzki w rozsądnej cenie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry wózek inwalidzki
- dla osób z problemami układu ruchu, uniemożliwiającym poruszanie się o własnych siłach
- pomocny dla niepełnosprawnych, seniorów i wszystkich, który wymagają tego rodzaju rozwiązania aby móc się poruszać
- wózek wygodny dla pacjenta jak i również osoby prowadzącej 
- wózek zapewnia bardzo dobrą funkcjonalność
posiada szerokie siedzisko zapewniające wygodę
- stalowa rama z podwójnym krzyżakiem zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość
- składana konstrukcja pozwala na łatwe transportowanie
- odchylne boczki umożliwiają wygodne przemieszczanie się np. do stołu
- z możliwością demontażu nóżek
- podnóżek z wygodną regulacją
- wózek inwalidzki z poduszką do siedzenia
- hamulce aluminiowe z regulacją docisku
- lakierowane ciągi zabezpieczające przed brudzeniem dłoni
- kieszeń na drobiazgi 
- siedzisko i oparcie wykonane z łatwo zmywalnego materiału, materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
- posiada odblaski na tylnych kołach
- przednie koła 2”x8” PU

punktor DANE TECHNICZNE:
- szerokość siedziska: 45 cm
- obciążenie 125 kg
- koła przednie: 8"x2"
- koła tylne: 24"x1 3/8"
- wysokość oparcia: 44 cm
- głębokość siedziska: 40 cm
- waga: 18,5 kg