Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Krótki uchwyt do łazienki metalowy 30 cm

Uchwyty łazienkowe to pomocniczy sprzęt dla osób, które mają problemy z utrzymaniem równowagi, pionizacji. Przydatny również dla osób po przebytych operacjach, urazach, stanach chorobowych, które ograniczają prawidłowe  poruszanie się. Idealny dla osób w podeszłym wieku, seniorów wymagających podtrzymania się. Może być także pomocny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Uchwyt ułatwia korzystanie z toalety, można zamontować go przy wannie, prysznicu, umywalce czy muszli klozetowej jak i również w innym miejscu, gdzie najczęściej przebywa chory. Uchwyt charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością. Ponieważ wykonany został z solidnej stali, posiada również ochronną powłokę.

Uchwyt prysznicowy jest odpowiedni do zastosowania dla osób o maksymalnej wadze 100 kg. Tworzywo trwałe odporne na wilgoć dlatego idealnie nadaje się do pomieszczeń typu łazienki, kuchnie. Montaż uchwytu możliwy w pionie i poziomie w zależności od indywidualnych potrzeb. Uchwyt łazienkowy przeznaczony do montażu na stałe, po demontażu można go również umieścić w innym miejscu. W zestawie dostępne są elementy ułatwiające montaż jak np. podkładki gumowe, kołki rozporowe oraz śruby, dzięki temu nie musimy kupować dodatkowych elementów. Do zestawu dołączono instrukcję montażu, tak aby każdy mógł poradzić sobie w łatwy sposób z montażem. 

Długość prezentowanego uchwytu wynosi 30 cm, posiadamy również ten sam rodzaj mocowania o wymiarze 45 cm, 60 cm, 80 cm jak i również uchwyty z przyssawkami oraz inny sprzęt pomocniczy dla osób z niepełnosprawnościami. Uchwyty dedykowane do placówek medycznych jak np. szpitale, jednostki opiekuńcze jak i również w warunkach domowych. Wkręcany uchwyt wygodny w zastosowaniu dla każdego zapewniający bezpieczeństwo podczas różnych czynności. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- uchwyt do łazienki przeznaczony dla osób mających problemy z równowagą, pionizacją i innymi ograniczeniami ruchowymi
- odpowiedni dla osób w podeszłym wieku, seniorów
- odporny na wilgoć
- mocna stalowa rama z ochronną powłoką
- z możliwością montażu w pionie i poziomie
- w komplecie niezbędne elementy do montażu: uchwyt, podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe - 6 sztuk, śruby 6 sztuk
- max. obciążenie wagi 100 kg długość 30 cm
- dedykowany do szpitali, warunków domowych