Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Długi metalowy uchwyt łazienkowy 80 cm

Ograniczenia ruchowe mogą spotkać każdego z nas bez względu na wiek. Niekiedy występują przy różnego rodzaju uszkodzeniach, wypadkach po przebytych chorobach, operacjach, zabiegach. Również związane są ze starzeniem się organizmu jak np. w przypadku osób w podeszłym wieku. W tym czasie dysfunkcji ruchowej bardzo często wymagamy dodatkowego wsparcia, podparcia się i nie chodzi tutaj tylko o pomocniczy sprzęt jakim są podpórki, chodziki, kule ortopedyczne czy laski, a uchwyty łazienkowe.

Uchwyty pozwalają nam na bezpieczne korzystanie z toalety, prysznica, wanny czy podczas codziennej czynności jaką jest zwykłe mycie zębów. Zastosowanie uchwytu zapobiega poślizgnięciu się np. przy montażu koło wanny czy pod prysznicem. Ułatwia również wstawanie z muszli klozetowej. Uchwyt może być również montowany w innych pomieszczeniach, gdzie najczęściej przebywa chory czyli np. w sypialni również kuchni. Wygodną opcją jest możliwość montażu uchwytu w pionie i poziomie w zależności od indywidualnych potrzeb. W tej ofercie prezentujemy długi uchwyt do łazienki wynoszący, aż 80 cm, posiadamy także uchwyty w rozmiarach 60 cm, oraz uchwyty krótkie 30 cm i 45 cm. Uchwyt powstał z trwałej i solidnej stali pokrytej powłoką ochronną, która zabezpiecza przed wilgocią. Mocna stalowa konstrukcja pozwala na zastosowanie uchwytu dla osób o maksymalnej wadze 100 kg.

Poręcz łazienkowa została przeznaczona do montażu na stałe jest to uchwyt wkręcany za pomocą śrub, można go również zdemontować i zamontować w innym miejscu. Do zestawu zostały dołączone elementy pomocnicze jak np. podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe 6 sztuk, śruby 6 sztuk, dzięki temu nie ma konieczności kupowania tych elementów samodzielnie. W ofercie naszego sklepu posiadamy także inne model uchwytów z systemem przyssawki oraz inny sprzęt pomocniczy dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Uchwyt dedykowany do różnego rodzaju placówek medycznych, opiekuńczych i wszędzie tam, gdzie przebywają osoby z ograniczeniami ruchowymi również do zastosowania w warunkach domowych. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- długi uchwyt metalowy 80 cm
- do użytku w jednostkach medycznych, placówkach opiekuńczych oraz warunkach domowych
- uchwyt dedykowany do montażu w łazienkach np. pod prysznicem, przy wannie, w kuchniach itp. 
- ułatwia codzienne funkcjonowanie dla osób z niepełnosprawnościami
- pomocniczy dla osób niepełnosprawnych mających problemy z poruszaniem się 
- sprawdzi się dla seniorów, osób w podeszłym wieku oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- uchwyt stalowy z ochronną powłoką, która zabezpiecza przed wilgocią
- montaż w pionie i poziomie 
- komplet zawiera niezbędne części do montażu: uchwyt, podkładki gumowe 2 sztuki, kołki rozporowe - 6 sztuk, śruby 6 sztuk oraz instrukcję obsługi
- przeznaczony na max. obciążenie wagi 100 kg
- długość 80 cm

Napisz opinię
2020-11-05 14:37:49 - 

zapewnia solidne mocowanie